14 ЛИСТОРАДА,  В РАМКАХ МІСЯЧНИКА БЕЗПЕКИ, У ЦРД ПРАЦІВНИКАМИ 32 ПРОФЕСІЙНОГО ПОЖЕЖНОГО ПОСТУ БУЛО ПРОВЕДЕНО ПРАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ЕВАКУАЦІЇ ВИХОВАНЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ.

14 листопада,  в рамках місячника безпеки, у ЦРД працівниками 32 професійного пожежного посту було проведено практичне відпрацювання навчальної евакуації вихованців та працівників закладу.

Начальник 32 ППП Вербицький Олександр Вікторович познайомив дошкільнят з правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожежі та тонкощами професії пожежника. Найбільше сподобалося дітям розглядати пожежний автомобіль, захисне спорядження пожежних-рятувальників, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам Миропільського ППП за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.