Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Scholarship в Україні

 

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 
Це конкурс для студентів Миропільської громади (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО. 
Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/
В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.
Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:
1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant 2 грант - https://banker.ua/grant/ 3 грант - https://maanimo.com/scholarship 
Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.
Участь у конкурсі безкоштовна.


Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.
Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!


 « повернутися до списку новин