Вшанування пам'яті Олександра Атаманчука

Дата: 20.01.2023 12:45

20 січня 2023 року минають восьмі роковини загибелі Захисника України, Героя-миропільчанина Атаманчука Олександра Олександровича, який загинув 20 січня 2015 року у бою  з російсько - терористичними збройними формуваннями в районі Донецького аеропорту. Олександр Атаманчук нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), а також нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Сьогодні відбулося покладання квітів до місця поховання Воїна. У Миропільській гімназії, де навчався Олександр, проведено захід з вшанування пам’яті та покладання квітів до меморіальної дошки Героя. У історично-краєзнавчому музеї створено банер пам'яті “Ти жив, щоб нам добром світити, тепер із неба нам світи”.

Навіть через вісім років неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати…  Добрий та світлий спомин про мужнього захисника назавжди залишиться в пам'яті рідних, друзів, односельців, бойових побратимів, усіх, хто знав Олександра особисто і хто дізнався про його подвиг після загибелі.

Герої навічно вписують своє ім'я в історію України та оберігають її з небес. Вічна  пам'ять тобі Герою!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!