Житомирська область, Житомирський район

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, необхідних для реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів місцевих рад

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
необхідних для реєстрації кандидатів  у депутати в багатомандатних виборчих округах з виборів депутатів місцевих рад:

Заява організації політичної партії про висування кандидатів у депутати.
Рішення зборів, конференції місцевої політичної партії про висування кандидатів у депутати.
Перелік кандидатів у депутати.
Заяви осіб, включених до переліку кандидатів у депутати.
Автобіографії осіб, включених до переліку кандидатів у депутати(на паперовому та електронному носії).
Фотографії осіб, включених до переліку кандидатів у депутати розміром 4 на 6 см

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
необхідних для реєстрації кандидатів  у депутати з виборів депутатів місцевих рад, які висуваються шляхом самовисування:

Заява особи, яка дає згоду балотуватися в депутати місцевої ради шляхом самовисування.
Автобіографії осіб, включених до переліку кандидатів у депутати (на паперовому та електронному носії).
Фотографії осіб, включених до переліку кандидатів у депутати розміром 4 на 6 см

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
необхідних для реєстрації кандидатів  на посаду селищного голови, поданих від політичних партій:
Заява організації політичної партії про висування кандидатом на посаду селищного голови.
2.    Рішення зборів, конференції місцевої політичної партії про висування кандидатів на посаду селищного голови
3.    Заява особи, яка дає згоду балотуватися кандидатом на посаду селищного голови.
4.    Автобіографія кандидата на посаду селищного голови(на паперовому та електронному носії).
5.      Документ про внесення грошової застави.
6.      Фотографія кандидата на посаду селищного голови розміром 4 на 6 см
 ( на паперовому та електронному носії).
              7.        Копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,
необхідних для реєстрації кандидатів  на посаду селищного голови, який балотується шляхом самовисування

Заява особи, яка дає згоду балотуватися кандидатом на посаду селищного голови.
Фотографія кандидата на посаду селищного голови розміром 4 на 6 см
Автобіографія:

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності)
Число, місяць, рік народження
Місце народження
Громадянство
Посада (заняття)
Місце роботи
Партійність
Наявність чи відсутність представницького мандата
Наявність чи відсутність судимості
Адреса місця проживання