Житомирська область, Житомирський район

ПОСТАНОВА Про утворення і перелік територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів

Місцеві вибори

25 жовтня 2020року

МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частки першої, пункту 5, частини другої, третьої статті 197, частин 1-5, частини сьомої статті 20, частини першої, пункту другого  частини другої статті  206, частини третьої статті 232  Виборчого Кодексу України, пунктів 1.5-1.6, 3.8-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого Постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року №204, пунктів 1.1-1.3, 3.1-3.2,3.4-3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого  Постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200, беручи до уваги відомості, подані від Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Романівської районної державної адміністрації Житомирської області, від 03 вересня 2020 року Миропільська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:

1.Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Романівської районної державної адміністрації Житомирської області, про те, що у смт.Миропіль кількість виборців, які мають право голосу на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року складає 5681 виборець, що загальний склад (кількість депутатів) Миропільської селищної ради становить 22 депутати.

2.Визначити орієнтовну кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миропільської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 6(шість) територіальних виборчих округів.

3.Визначити кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миропільської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 6(шість) територіальних виборчих округів: 4(чотири) територіальних виборчих округів в смт Миропіль; 1(один) територіальний виборчий округ : с.Мала Козара, с.Олександрівка, с.Пилипо-Кошара; 1(один) територіальний виборчий округ: с.Печанівка, с.Паволочка.

4.Утворити територіальні виборчі округи Миропільської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм порядкові номери згідно з додатком.

5.Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеними частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.

6.Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до пунктів 1.1, 1.2 Порядку інформування Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200.

7.Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миропільської селищної ради, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців, кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі за формою №12 згідно з додатком 14 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого Постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200.

8.Надіслати відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Миропільської об’єднаної територіальної громади за формою №12 згідно з додатком 14 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого Постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200, Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Романівської районної державної адміністрації Житомирської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Миропільської селищної

територіальної виборчої комісії                                                                       Людмила ШЕВЧУК

Секретар Миропільської селищної

територіальної виборчої комісії                                                                       Ірина ЦИМБАЛІСТ