Житомирська область, Житомирський район

ПОСТАНОВА Про утворення та формування складу сільських, селищних територіальних виборчих комісій Житомирського району.

Місцеві вибори
25 жовтня 2020 року

ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«31» серпня 2020 року

ПОСТАНОВА

Керуючись статтями 202, 203 п. З, 6, 14 Виборчого Кодексу України , Житомирська районна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:

утворити та сформувати склад:

Миропільська селищна територіальна виборча комісія
Житомирського району Житомирської області:

Голова            Шевчук Людмила

Степанівна

Заступник       Одерова Галина

Степанівна

Від Житомирської

територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Від Житомирської

територіальної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Секретар Цимбаліст Ірина Миколаївна

Члени комісії

Гриб Василь Кирилович - від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії "ГОЛОС».

Грабіна Олена Вікторівна - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

Бардаш Валентина Миколаївна - від Житомирської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Якимчук Леся Вікторівна - від Житомирської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Балінська Ольга Петрівна - від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ».

Гончарук Олена Владиславівна - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Кравцова Ольга Вікторівна - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Андрієвський Олексій Романович - від Житомирської обласна організація Політичної партії "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Рибальченко Інна Олександрівна - від Житомирської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Рибчинська Лідія Павлівна - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» .

Бузишина Жанна Францівна - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

В.П. КОЛОКОЛЬЦЕВА

Д.Г. КАРПЕЛЬОВА

Олексійчук Анатолій Ананійович - від Житомирської територіальної організації Політичної партії «НАІЇГ