Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Про співфінансування інвестиційного проекту « Реконструкція  ( ефективна термосанація) Миропільської гімназії  Романівського  району Житомирської області  за адресою : смт. Миропіль вулиця Центральна ,46»

 

 

МИРОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ 

 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

РІШЕННЯ № 4

4- сесії                                                                                   8-го скликання

 

від   05 квітня      2017 року

 

Про співфінансування інвестиційного

проекту « Реконструкція  ( ефективна термосанація)

Миропільської гімназії  Романівського  району Житомирської

області  за адресою : смт. Миропіль вулиця Центральна ,46»

 

Відповідно до  ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.78 Бюджетного кодексу України, відповідно до вимог  п.7 Постанови Кабінету Міністрів України  від 18.03.2015  № 196 « Деякі питання державного  фонду регіонального розвитку», з метою залучення коштів фонду регіонального розвитку для реалізації інвестиційних проектів на території  об’єднаної територіальної громади   Миропільської  селищної ради , враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного  розвитку, селищна рада

ВИРІШИЛА:

       1. Виділити  кошти  на частку співфінансування  інвестиційного  проекту

« Реконструкція  ( ефективна термосанація) Миропільської гімназії  Романівського  району Житомирської області  за адресою : смт. Миропіль вулиця Центральна ,46» , який може фінансуватись  з державного  фонду регіонального розвитку, у сумі  1551422 гривень , що становить 31 відсоток  від потреби фінансування проекту на 2017 рік .

      2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань бюджету, комунальної власності та планування   соціально-економічного  розвитку.

 

 

   Селищний голова                                            В.П. Гиндич