Житомирська область, Житомирський район

Про призначення проміжних виборів депутатів Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області у багатомандатному виборчому окрузі №7

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Миропільська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Миропіль

”  04грудня 2020 року                                                                      №115

у багатомандатному виборчому окрузі №7.

Розглянувши рішення  I ceciї II-го пленарного засідання VIII скликання Миропільської селищної ради від 27 листопада 2020 року № 7, ”Про дострокове припинення повноважень депутата Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області VIII cкликання Ковалюк Людмили Вікторівни”, керуючись частиною п'ятою статті 194, частиною третьою статті 195, частинами першою-третьою cтaттi 285 Виборчого кодексу України, Миропільська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області постановляє:

1. Призначити проміжні вибори депутатів Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області в багатомандатному виборчому окрузі №7 на неділю, 28 березня 2021 року.
  2. Вважати датою початку виборчого процесу проміжних виборів депутатів Миропільської селищної ради - 06 лютого 2021 року.
  3. Копію постанови надати Миропільській селищній раді Житомирського району Житомирської області для матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення проміжних виборів депутатів Миропільської селищної ради Житомирського району Житомирської області в багатомандатному виборчому окрузі №7.
  4. Копію цієї постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії відповідно до Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року №200.
  5. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України та оприлюднити на офіційному веб-сайті Миропільської селищної ради відповідно до частини четвертої статті 23 Виборчого кодексу України.

Голова Миропільської селищної

територіальної виборчої комісії                                                                        Л.С.Шевчук

Секретар Миропільської селищної

територіальної виборчої комісії                                         І.М.Цимбаліст