A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миропільська територіальна громада
Житомирської області

Протокол засідання конкурсної комісії № 3

Миропільська селищна рада

Житомирської  області

Селище Миропіль, вул. Центральна, 38  тел. 04146-9-53-08, Myropil_HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"sHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"elHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua".HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"rHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"@HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"iHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua".HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"ua 

 

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільська гімназія»

01.04.2021 р.

Присутні:  Мироновська А. О., Яцкова І. В., Багінська О. А., Івасюк А. М.,

Порядок денний:

  1. Про затвердження тестових завдань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія».
  2. Про затвердження ситуаційних завдань  для перевірки професійних компетентностей учасників конкурсу на посаду директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільська гімназія».
  3. Про затвердження екзаменаційних відомостей 1, 2, 3 та підсумкової відомості конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія».
  4. Про визначення точного часу та місця проведення конкурсу.

 

1. Слухали: Яцкову І. В., в.о. начальника соціально-гуманітарного відділу, уповноваженого розробити тестові завдання для першого етапу конкурсу,  яка запропонувала на розгляд комісії 30 тестових завдань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія».

Виступили:  Мироновська А. О., яка запропонувала затвердити дані тестові завдання.

Ухвалили: за результатами голосування (одноголосно), затвердити  30 тестових завдань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія» (додається).

2. Слухали: Яцкову І. В., в.о. начальника соціально-гуманітарного відділу, уповноваженого розробити ситуаційні завдання для другого етапу конкурсу,  яка запропонувала на розгляд комісії 10 ситуаційних завдань  для перевірки професійних компетентностей учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія».

Виступили: Багінська О., яка запропонувала затвердити дані тестові завдання.

Ухвалили: за результатами голосування (одноголосно) затвердити  10 ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія» (додається).

3. Слухали: Мироновську А. О., яка представила на розгляд комісії проекти екзаменаційних відомостей №1 – для виставлення результатів оцінювання конкурсантів за І етап конкурсу, № 2 – за ІІ етап, № 3 – за ІІІ етап та підсумкову відомість для виставлення загальних результатів конкурсу.

Виступили: Івасюк А. М., який запропонував погодити та затвердити дані проекти відомостей.

Ухвалили: за результатами голосування (одноголосно) затвердити екзаменаційні відомості для виставлення результатів оцінювання конкурсу за І, ІІ, ІІІ етапи - № 1, 2, 3 відповідно (додаються) та підсумкову відомість загальних результатів учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільсьва гімназія» (додається).

4. Слухали: Яцкову І. В., яка запропонувала провести конкурсний відбір в ОНЗ "Миропільська гімназія", розпочавши конкурс о 10:00 год.

Виступили: Мироновська А. О., Багінська О. А., які підтвердили доречність місця і часу проведення конкурсу.

Ухвалили: за результатами голосування (одноголосно), визначити місцем проведення конкурсу кабінет №24 ОНЗ "Миропільська гімназія", початок конкурсу - о 10:00 год. 5 квітня 2021 року.

Голова Комісії                                                                   Мироновська А. О.

 

Секретар                                                                            Яцкова І. В.

 

Члени комісії:

 

                                                                                            Багінська О. А.

 

                                                                                            Івасюк А. М.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь