РАЙОННИЙ СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ДНЗ»

Районний семінар «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

24 листопада на базі Миропільського ЦРД відбувся районний семінар для завідувачів дошкільних навчальних закладів на тему:  «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах дошкільної освіти».

Всіх гостей завідувач ЦРД Розмахова А.Г. та педагоги закладу (Беркута А.О. -  інструктор з фізкультури, Сахненко І.М.,   Бабій О.В., Гончарук Н.Д., Коваль А.В. - вихователі, Цьомик М.О. – вчитель-логопед, Міщенко О.Ю. -  музичний керівник, Бабич Т.А. – практичний психолог) повели у практичний блок заходами фізкультурно-оздоровчої роботи. Усі присутні переглянули заняття  з фізичного   виховання у середній групі «Яблучко», міні- заняття з логоритміки  у логопедичній групі «Калинка», спортивну розвагу з дітьми старших груп та стали учасниками тренінгового заняття «Збереження  психологічного  здоров’я  педпрацівників».

Змістовно пройшов і теоретичний блок. Досвідом роботи з фізичного виховання поділилися методист  Миропільського ЦРД  Усач Т.В. та завідувач  Романівського ЦРД Криворучко  А.Л., який супроводжувався презентаціями.

Підведели   підсумки   семінару заступник  голови  ОТГ  Гриб Т.М. та методист РМК  Рудь О.А.