Звіт про рух фінансових надходжень КУ Миропільської селищної ради «Миропільська ЗОШ І-ІІІст.» за 2018 рік

Звіт

про  рух фінансових надходжень КУ  Миропільської селищної ради

«Миропільська ЗОШ І-ІІІст.» за 2018 рік

З місцевого бюджету для потреб закладу було придбано: фліпчарт, подовжувач, електронний годинник, інтерактивну дошку, проектори (2 шт.), дошку (4 шт.),пластикові сміттєві баки (5 шт.), сміттєві баки з нержавіючої сталі (2 шт.), плитку кахельна для їдальні, матеріали (клей, цемент), мильниці (4 шт.), хлорка (1 мішок), канцелярські прилади на 1066грн., 2691 грн., 344 грн., комбіновану драбину (1 шт. 3900 грн.), вікна металопластикові для спортзалу (16 шт.).

З місцевого бюджету для потреб закладу здійснено ремонт в 1-му класі та в коридорі, замінено 4 дверей, пофарбовано фасад навчального закладу, вирізано старі дерева на території школи, замінено вікна в спортивному залі, замінено газовий і електролічильники, замінено газовий котел, встановлено новий електронасос, утеплено теплотрасу, замінено відрізок системи опалення, замінено звичайні лампи на енергозберігаючі, перекрито дах газової котельні, замінено зливний бачок, проведено каналізацію, проведені сварочно-зварювальні роботи по системі опалення, замінено двері в їдальні залізні (1 шт.), металопластикові вікна в їдальні (2 шт. + 1 шт. мале ), замінено склопакети на ІІ поверх (1 шт.), замінено склопакет на дверях (1 шт.), замінено стелю в їдальні, замінено електропровід, заміна склопакетів у їдальні (7 шт.).

За сприяння народного депутата України В. Й. Развадовського було придбано: жалюзі та килим для НУШ та надано фінансову допомогу в розмірі  5 000 грн. на відновленя їдальні, 5 000 грн. на фарбування фасаду школи.

За сприяння  «Народного руху України» та народного депутата України Кривенка В. М. : була надана фінансова допомога у розмірі 150 000 грн. та замінено покрівлю їдальні.

За сприяння  приватного підприємця Ходака І.Є. було придбано ноутбук.

За сприяння приватного підприємця Полякова Є. В. було придбано: газову плиту, електричний водонагрівач, зміщувачі (7 шт.), рукомийники (4 шт.), фінансову допомогу в розмірі 10 000 грн.

За сприяння ТОВ ПЗ «Агрорегіон» було придбано: холодильник, газову плиту, електром’ясорубку, стільці (20 шт.).

За сприяння лісничого Бердичівсьго лісового господарства Ковтонюка М. Ф. було придбано  столи письмові (2 шт.).

За сприяння  директора ТОВ «Калина» Дейсана М. М. було надано фінансову допомогу в розмірі 5 000 грн.

За сприяння виконавчого директора ТОВ «Єлисейські поля» Бєгун І. Ю. було надано фінансову допомогу в розмірі 5 000 грн.

За сприяння директора сільськогосподарського ТОВ «Печанівське» Кондратюка  М. В. було надано фінансову допомогу в розмірі 5 000 грн.

За сприяння ПП «Світанкова зоря» Крістіана Йогерсена Фреде було надано фінансову допомогу в розмірі 10 000 грн.

За сприяння директора сільськогосподарського ТОВ ім. Богдана Хмельницького Черкас Н. І. було надано фінансову допомогу в розмірі 5 000 грн.

За сприяння обласного депутата Житомирської обласної ради Чорноморця О. П. було придбано газову плиту.

За сприяння голови Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І. П. було  надано фінансову допомогу в розмірі 10 000 грн.

За сприяння випускника закладу Корейби В. було придбано: стільці (40 шт.), сушарки для рук (3 шт.),

На умовах співфінансування бюджету Миропільської селищної ради та державного бюджету було придбано:  парту, стілець та шведську стінку для інклюзивного навчання; ламінатор, ноутбук, дидактичні матеріали та МФУ для НУШ.

За сприяння місцевих підприємців було придбано: новорічні гірлянди (3 шт.), морозильну камеру (6050 грн.), витяжку (2 шт.), посуд (2820 грн.), рушники (160 грн.),  музичну колонку (5200 грн.), підсилювач звуку (3000 грн.), ваги електронні (660 грн.), скатерки (880 грн.), будматеріали для відновлення їдальні та засоби для обслуговування приміщень.

Завантажити таблицю звіту фінансових надходжень помісячно