Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

ЗВІТ селищного голови Гиндича Валерія Петровича ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ  МИРОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ за 2017рік

ЗВІТ

селищного голови Гиндича Валерія Петровича

ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ  МИРОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ за 2017рік

    Всім здобуткам минулого року ми маємо завдячувати, перш за все,   платникам податку до селищного бюджету, підприємцям, громадським організаціям , активним громадянам, яким не байдужа доля нашого селища, праці та наполегливості працівників апарату  селищної ради, депутатів  ради , керівників  організацій  та установ селища, зокрема,  керівників  комунальних підприємств.

    З 1 січня 2017 р на базі Миропільської селищної ради функціонує Миропільська ОТГ, до складу якої увійшли дві сільські ради -  Колодяжненська та Малокозарська.

   Загальна площа території ОТГ становить 146,5км2, чисельність населення об’єднаної територіальної громади  - 6008 чоловік, в тому числі, сільського населення - 1386 чоловік.

   В 2017 р. було прийнято рішення селищної ради  про приєднання до Миропільської ОТГ Печанівської сільської ради,  підготовлені та подані відповідні рішення і документи на розгляд  Житомирської обласної ради щодо відповідності  прийнятих рішень  Конституції та законодавству України.

   У своїй діяльності Миропільська селищна рада керувалася Законами  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Конституцією України та іншими законодавчими актами.

    Протягом 2017 року було підготовлено та проведено 17 сесій, на  яких прийнято 150 рішень.  Питання, які виносилися  на розгляд  сесій,   попередньо розглядалися   на  постійних комісіях селищної ради. Для  вивчення  та підготовки  питань  постійно залучалися  члени виконавчого комітету селищної ради, депутати  ради, керівники підвідомчих закладів.

   Засідання виконавчого комітету селищної ради  проводились щомісяця. Крім питань, передбачених планом роботи виконавчого комітету селищної ради, розглядались також питання поточного моменту, звернення  громадян.    

   Питання на розгляд виконкому готують, як працівники апарату виконкому селищної ради  так і представники  організацій та установ  селища.   

 

   У 2017 році  підготовлено та проведено 12 засідань виконкому селищної ради, прийнято   97 рішень з питань: погодження оформлення права  власності на об’єкти нерухомого  майна, присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна , надання дозволів на будівництво,  організація громадських робіт та інші питання, які належать до компетенції  виконавчого  комітету ради.

   Виконавчим  комітетом  селищної ради  здійснюються повноваження   щодо розгляду звернень  громадян. Так, за період з 1 січня  2017 року по  29 грудня 2017 року, до селищної ради звернулось  489 громадян, з них:

з письмовими зверненнями – 329 осіб, з усними – 160 осіб.   Всі звернення розглянуто у встановленні  законодавством терміни та результати  розгляду доведено  до заявників

    Протягом  2017 року в Миропільську селищну раду звернулися 18  громадян з числа  учасників та  інвалідів війни, учасників бойових дій, 15  членів багатодітних  сімей та одиноких матерів, 44 громадяни , що мають статус  дітей війни. 

     Протягом  звітного періоду селищним головою, заступниками селищного голови,  секретарем  ради, головним бухгалтером, спеціалістом -землевпорядником, юристом апарату  селищної  ради проводився особистий прийом громадян  згідно затвердженого графіка .

     Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання  погодження оформлення   права власності на об’єкти нерухомого  майна, оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, права власності  та користування на земельні ділянки,    вирішення соціально-побутових питань.  Особлива увага приділяється  розгляду  звернень пільгової категорії населення, зокрема учасників АТО, інвалідів війни, учасників бойових дій, багатодітних родин та інших незахищених категорій громадян.

  На базі  КУ «Миропільський  територіальний  центру  соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)» створено агентський пункт Пенсійного фонду, який буде працювати один раз в тиждень з виїздом спеціалістів.

   Значною  увагою залишається  видача  відповідних  довідок. Так, усього в 2017 році видано 3496 довідок різних напрямків.

   Працівниками  селищної ради забезпечується постійне інформування населення громади щодо змін в чинному законодавстві України . Проводиться робота в сфері надання відповідей та роз’яснень на звернення громадян, запити та звернення державних органів влади та підприємств, установ та організацій іншої форми власності. Всі  звернення  та  заяви  громадян,  підприємств,  установ,  організацій  та підприємців   розглядались у встановлені терміни  та по них  вживалися  дієві  заходи в межах компетенції та виходячи  із  можливостей  селищної  ради.

   Миропільською селищною радою ведеться претензійно-правова робота.

З 2017 року в  штатний розпис  селищної ради введено посаду юриста.  Спеціалістом постійно надається правова допомога  як депутатам  ради, керівникам бюджетних установ  так  і мешканцям об’єднаної територіальної громади з питань застосування законодавства України у сфері місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших питань.

   Всі регуляторні акти та інші прийняті  рішення  доводились  до відома населення,  підприємств, установ, організацій,  підприємців шляхом розміщення на офіційному веб-сайті селищної ради, інформаційному стенді.

   Відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації», на вимогу  громадян,  надавались   копіії відповідних  рішень та інших документів.

 

                               Робота з проектами

   При утворені нової  об’єднаної громади було розроблено та затверджено сесією селищної ради  Програму  соціально-економічного та культурного  розвитку  Миропільської ОТГ на 2017 рік.

  На виконання  Програми,  було розроблено  ряд проектів, які  пройшли процедуру погодження Міністерством регіонального розвитку України відповідно до Постанови КМУ № 200 від 16.03.2016 року.

  Перелік реалізованих проектів  та виконання  плану соціально-економічного розвитку громади.

1. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад були частково реалізовані проекти:

1.1. Капітальний ремонт  (ефективна термосанація) приміщення ФАПу 

с. Пилипо-Кошара  - 1490,523тис.грн, в т.ч:

- субвенція з державного бюджету – 1352,223тис.грн;

- співфінансування  з місцевого бюджету- 138,3 тис.грн;

1.2. Капітальний ремонт  (ефективна термосанація) приміщення ФАПу с.Дертка- 1290,725 тис.грн, в т.ч:

- субвенція з державного бюджету – 1220,825  тис.грн;

- співфінансування  з місцевого бюджету- 69,9 тис.грн;

- вищеназвані проекти розраховані на 2017-2018рр.

Повністю реалізовано:

1.3. Капітальний ремонт (переоснащення системи опалення) ФАПу с. Колодяжне   - 464,424  тис.грн, в т.ч:

- субвенція з державного бюджету – 439,7 тис.грн;

- співфінансування  з місцевого бюджету – 18,6 тис. грн.

 

2. За рахунок коштів ДФРР  реалізується проект, який розрахований на 2 роки (2017-2018рр.)

1. Капітальний ремонт (ефективна термосанація) приміщення КУ Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад Миропільська гімназія» загальною вартістю 10 млн 253тис. грн, в тому числі:

- субвенція з державного бюджету – 7 млн 153тис. грн;

- співфінансування  з місцевого бюджету- 3 млн 100 тис. грн.

3. За рахунок коштів місцевого бюджету:

1. В 2017 році, згідно Програми розвитку автомобільних доріг по Миропільській  селищній раді, заплановано та виконано роботи по  виготовленні  проектної документації   та зроблений капітальний та поточний ремонт вул. Паркова та вул. А.Кирилюка  за кошти  селищного  бюджету на суму 1 млн 680 тис. грн.

2.  В 2017 році заплановано та виконано роботи по  виготовленню  проектної документації  на капітальний ремонт  (ефективна термосанація) приміщення КУ Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільська гімназія» та  Колодяжненської філії КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» на що витрачено кошти  в сумі 217,9 тис. грн.

3. На 2017 рік заплановано та виконано І-й етап робіт по  ремонту КУ Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад Миропільська гімназія».  

4. В 2017 році заплановано та виконано роботи по  виготовленню  проектної документації  на капітальний ремонт  (ефективна термосанація) приміщень ФАП с. Пилипо-Кошара  та ФП с. Дертка.

5. В 2017 році заплановано та виконано роботи по  виготовленню  проектної документації  на капітальний ремонт  (переоснащення системи опалення ФАПу та дошкільного навчального закладу  в с. Колодяжне).

6. Заплановані та виконуються роботи по  виготовленню  проектної документації на капітальний ремонт  Миропільського Центру розвитку дитини смт. Миропіль.

7. Виготовлено три проекти на вуличне освітлення.  На даний  час два проекти введені в дію, додатково стали освітлюватися 6-ть вулиць  на підвідомчій раді території.

8. Виготовлений проект щодо детального планування території по вулиці  Парковій  смт. Миропіль.

 

  Здійснення діяльності адміністративною комісією

при виконавчому комітеті селищної ради

  При  Миропільській селищній раді створена  та діє  адміністративна комісія, до компетенції якої   належать питання  розгляду справ про адміністративні правопорушення. Так, в минулому році,  було проведено 7 засідань адміністративної комісії та відповідно прийнято 7 рішень.

  Основними адміністративними порушеннями на сьогоднішній день є порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері                                  благоустрою   населених пунктів,  передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушників накладено стягнення у вигляді штрафів . Також,  за  вчинення  адміністративних правопорушень  відповідно до ст. 104, 212, 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за результами  розгляду адмінкомісією,  стягнено  штрафів на суму 357 гривень.

 

                            Земельні питання

  Станом на 01.01.2017 року територія  Миропільської  селищної ради (ОТГ) становить  146,5га.

  За період з 20.12.2016 року по 31.12.2017 року спеціалістом- землевпорядником селищної ради, на особистому прийомі, прийнято більше 153 громадян за зверненнями, що стосуються  аграрної політики та земельних відносин.

    На адресу  Миропільської селищної ради надійшло 103 письмових звернень   від фізичних осіб та клопотань від юридичних осіб щодо розгляду  земельних питань. По кожному зверненню  надано відповідь у встановленні законодавством терміни. За вищезгаданий період сесієями Миропільської селищної ради   по питаннях аграрної політики   та земельних відносин приймались  рішення, а саме:

   - про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для передачі у власність (користування) – 17 земельних ділянок;

  - про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для передачі у власність (користування) - 9 земельних ділянок; 

 -  про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у власність (користування) на – 33 земельних ділянки , із яких  3 ділянки виділено  учасникам бойових дій (АТО);

 - про припинення права користування земельними ділянками - 13 земельних ділянок;

   На даний час у сфері земельних відносин  у стадії завершення  робота щодо  введення в  межі населеного  пункту земельної ділянки площею 17,024 га смт. Миропіль, вул. Паркова.

   Завершено роботи щодо   виготовлення  технічної документації із землеустрою по  інвентаризації земель в межах смт. Миропіль.

  За звітний період  Миропільською  селищною радою укладено  три договори  оренди землі, що зумовило надходження до селищного бюджету   орендної плати.

             

Бюджетно-фінансова діяльність

  Дохідна частина селищного бюджету  Миропільської селищної ради за 2017 рік по доходах загального фонду виконана  108,72% (без трансферів), всього на 104,08% до планових показників звітного періоду.  

Перевиконання  становить 1282,023 тис. грн.

При плануванні бюджету власних надходжень 9650,000 тис. грн., фактично надійшло 15981,606 тис. грн.

Найбільшими джерелами наповнення власних доходів загального фонду селищного бюджету  Миропільської селищної ради за 2017 рік є:

 • податок  на доходи фізичних осіб –12003,169  тис. грн., або 75% питомої  ваги;
 • податок на майно –  1964,229 тис. грн., в тому числі плата за землю –  1926,434 тис. грн.;
 • єдиний податок з фізичних осіб – 788,306 тис. грн.;
 • єдиний податок з сг товаровиробників – 671,443 тис .грн.;
 • неподаткові надходження 40,406 тис. грн.;
 • акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів –  117,318 тис. грн;
 • орендна плата з юридичних осіб –  1437,180 тис. грн ;
 • плата за землю з фізичних осіб – 135,09 тис. грн.

Отримано міжбюджетних трансфертів – 16708,240 тис.грн., в тому числі:

 • освітня субвенція – 8218,100 тис.грн.;
 • медична субвенція – 4636,000 тис.грн.;
 • додаткова дотація – 2058,000 тис. грн.;
 • базова дотація – 997,000 тис.грн.;
 • стабілізаційна дотація – 75,600 тис. грн.

До спеціального фонду надійшли кошти в сумі 261,300 тис. грн. залишків освітньої субвенції.

Проведено видатків загального і спеціального фонду:

 • органи місцевого самоврядування –  2452, 444 тис. грн.;
 • дошкільна освіта – 3603,829 тис. грн.;
 • освіта –  59904,422 тис. грн. (з 1 липня 2017р.);      
 • охорона здоров’я 709,189 тис. грн.;
 • територіальний центр – 275,121 тис.грн.;
 • інші видатки на соціальний захист населення –  96,908 тис. грн., в тому числі матеріальна допомога 78,300 тис. грн.; 
 • культура –  657,5 тис. грн.;
 • комунальні підприємства –  578,0 тис. грн.;
 • заходи із землеустрою – 35,552 тис. грн.;
 • фізкультура і спорт – 60,00 тис. грн.;
 • ремонт доріг – 1924,693 тис.грн.;
 • ремонт ФАПів – 1505,693 тис. грн..

За звітній період поточного року із суми видатків загального фонду направлено:

 • оплата праці з нарахуванням – 10116,982 тис. грн.;
 • медикаменти  8,0 тис. грн.;
 • продукти харчування – 332,457 тис. грн.;
 • оплата комунальних послуг та енергоносіїв  –  1301,771 тис. грн.

Кредиторська заборгованість за видатками відсутня. Прострочена кредиторська заборгованість відсутня. Зобов’язань взятих без відповідних бюджетних асигнувань немає. Поточних рахунків, відкритих в інших установах банків немає. Заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями на неї, продуктам харчування та енергоносіям відсутня.

 

             Розвиток селищних дошкільних закладів

 В Миропільській селищній громаді  функціонує два   дошкільні навчальні  заклади, в яких виховується  199 дітей.  Вартість утримання  одного дошкільника  в ДНЗ  за рік складає – 18,109 тис. грн., вартість харчування у розрахунку на один день на одну дитину становить 18,6 грн. Кількість  педагогічних працівників  та обслуговуючого персоналу  в  двох дитячих садках  -  41 особа,  річний фонд заробітної плати  - 2482,8 тис.грн., комунальні послуги – 597,2 тис. грн., харчування 190,0 тис. грн.

В ЦРД працює 36 чоловік.

Функціонує 7 вікових груп, які відвідує 173дитини.

В 2017 в Миропільському ЦРД:

 • за сприяння депутата обласної ради Чорноморця О.П. придбано мікшерну колонку;
 • за сприяння депутата обласної ради Ходака І.Є. встановлено 18 енергозберігаючих металопластикових вікон на суму 82,590 тис. грн;
 • за рахунок  коштів  селищного  бюджету придбано кольоровий принтер вартістю –  4,9 тис. грн;
 • встановлено 3 металопластикових вікна вартістю 18,600 тис. грн;
 • придбано  модульний спортивний комплекс «Кроха» вартістю –10,6 тис.грн.;
 • зроблена підписка фахових журналів – 4,0 тис. грн;
 • придбана пральна машина  вартістю 5,9 тис. грн;
 • придбано  50 рушників, пилосос, 4 унітази 15,0 тис. грн;
 • проведено ремонт підземної тепломагістралі та модернізація системи опалення на суму  7,0 тис. грн;
 • виділено кошти на ремонт приміщень в сумі  20,0 тис. грн.
 • відремонтовано покрівлю  будівлі  дошкільного навчального закладу.

В дошкільному  навчальному закладі  «Веселка» с. Колодяжне працює 5 чоловік, заклад відвідує 26 дітей.

В 2017 році:

 •  Народним депутатом України  Розвадовським В.Й.  подаровано ноутбук.
 • за  кошти  бюджету  селищної ради замінено 4 дверей на суму

10,0 тис. грн.

 •  Заклад переведено   на альтернативне опалення.
 • виділені кошти на ремонт  приміщень   у сумі   10,0 тис. грн.  

Розвиток   загальноосвітніх навчальних  закладів

    На території громади функціонують два навчально-виховні  заклади, а саме: КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» до складу якої входить  дві філії, Миропільська ЗОШ  І-ІІІ ступенів, в яких навчається 586 учнів.

     Створення  ОНЗ «Миропільська гімназія» дало змогу залучити кошти з ДФРР на ремонт приміщення та з державного фонду від перевиконання митниці на ремонт доріг  до с. Колодяжне та Дертка.

   З 1 липня 2017р. заклади  освіти   прийняті  в комунальну власність  територіальної громади. Миропільською селищною радою протягом 2017 року надано субвенції районному бюджету, зокрема,  відділу освіти Романівської РДА  в сумі  80,00 тис грн. (для методкабінету та обслуговування закладів освіти) та 4893,9 тис. грн на заробітну плату для педагогічних працівників. КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» до 1 вересня мала три філії. З

01 вересня поточного  Дертська філія припинена (ліквідована), натомість, в КУ « Миропільська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» створено групу продовженого дня. Всі учні 1-4класів та пільговики забезпечені одноразовим безкоштовним харчуванням, учні групи продовженого дня - дворазовим безкоштовним харчуванням. Здійснюється підвіз учнів до  навчальних  закладів. Підвіз дітей для участі в олімпіадах та спортивних змаганнях  здійснюється безкоштовно.

   Народним депутатом України Розвадовським В.Й. подаровано 4 одиниці МФУ для потреб освітніх закладів.

  Також, в 2017 році за кошти з місцевого бюджету було придбано  шість шин та два акумулятори  для функціонування  шкільного  автобуса на суму 48,4 тис. грн.

 КУ ОНЗ «Миропільська гімназія»:

 • надано субвенцію з селищного бюджету   до обласного  бюджету  на проведення  термосанації   в сумі 900,0 тис.грн.
 • за сприяння депутата обласної ради Ходака І.Є. придбано ноутбук, кольоровий принтер на суму 12,0 тис. грн.;
 • придбано 3 екрани для проекторів на суму –6,9 тис. грн;
 • інтерактивну дошку – 22,300 тис. грн.;
 • спортивного інвентаря та спортивної форми на суму – 9,4 тис. грн.;
 • придбано 10 моніторів та системних блоків, що дало змогу створити ще один клас з інформатики;
 • придбано проектор та ноутбук для занять в проекті «Розумники»– 14,9 тис. грн;
 • комп’ютер в комплекті – 4,65 тис. грн. в Миропільську філію КУ « ОНЗ «Миропільська  гімназія»;
 • встановлено 14ть металопластикових вікон в Колодяжненській філії КУ «ОНЗ « Миропільська гімназія» – 49,9 тис.грн;
 • придбано насосну станцію в Колодяжненську філію КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» – 2,85 тис. грн.;
 • встановлено 9 металопластикових вікон в Миропільській філії  КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» 40,9 тис. грн.;
 • проведено перевірку обладнання – 10,0 тис. грн.;
 • в усі загальноосвітні заклади  громади придбано нові  вогнегасники;
 • замінено циркуляційний насос в котельні;
 • придбано комплект посуду – 5,1 тис. грн;
 • придбано бензопилу, дріль та болгарку для потреб закладу;
 • придбано LCD панель – 14,0 тис. грн;
 • придбано холодильник – 9,1 тис. грн;
 • проведена заміна трьохфазного лічильника;
 • надано допомога у видаленні аварійних дерев, відновленні туалету, завезенні пиломатеріалів для заміни покрівлі котельні;
 • виділені кошти для проведення ремонтів приміщень  в сумі  

20,0 тис. грн;

 КУ «Миропільська ЗОШ І –ІІІ ступенів»:

 • за сприяння Народного депутата України  Розвадовського В.Й. покладено 300 м2 асфальтобетону на суму 86,0 тис. грн;
 • за сприянням депутата обласної ради Ходака І.Є. встановлено два металопластикові вікна та металопластикові двері в їдальні, двоє  вхідних дверей  на суму – 15,0 тис. грн;

За рахунок коштів селищного бюджету:

 • придбано проектор та ноутбук для занять в проекті «Розумники» – 14,9 тис. грн.;
 • встановлено 23 металопластикових вікон на суму –  98,0 тис.грн;
 • придбано LCD панель – 14,0 тис. грн.;
 • придбано холодильник – 9,1 тис. грн.;
 • проведена заміна  трьохфазного лічильника;
 • надано допомога у видаленні аварійних дерев;
 • придбано 13 комплектів комп’ютерного обладнання для кабінету інформатики – 49,9 тис. грн.;
 • придбано ударну дріль та болгарку для потреб закладу;
 • придбано 2 екрани для проекторів на суму – 4,3 тис. грн;
 • придбано інтерактивну дошку  вартістю 22,300 тис. грн;
 • придбано спортивну форму та інвентар на суму  7,1 тис. грн.;
 • виділені кошти для проведення ремонтів  в сумі10,0тис. грн.;

                          

                Розвиток галузі культури

   Селищна рада  приділяє  належну  увагу розвитку галузі культури.  Жоден культурно- масовий  захід  в нашому селищі не проводиться без концертних програм та за підтримки селищної ради.

  З метою  залучення всіх категорій та верств населення до відзначення державних свят, проведення соціально-культурних заходів, збереження історичних, національних традицій, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів-афганців та учасників АТО, пенсіонерів  розробляються  та затверджуються заходи  по організації та проведенню святкування знаменних дат, професійних свят, підведення підсумків соціально-економічного розвитку Миропільської селищної ради

 За звітний період проведено ряд заходів, а саме:

- проведення  новорічних  та різдвяних свят;   

- вшанування Дня Героїв Небесної Сотні;

- проведення заходів до Дня матері;

- відзначення  Дня молоді;

- відзначення Дня Миру;

- святкування 8 Березня;

- відзначення Дня Незалежності України;

- відзначення  Дня Соборності  України;

- відзначення Дня людей похилого віку;

- відзначення  Міжнародного дня інвалідів ;

- відзначення   професійних  свят;

- відзначення пам’яті  жертв  голодоморів;

- проведення заходів   вшанування воїнів УПА та інші.

В 2017році в галузі культури:

   Проведено ремонт КУ «Малокозарський сільський клуб», зокрема, відремонтовано  приміщення (стеля, стіни, підлога), встановлено 4 металопластикові вікна на суму 30,0 тис. грн, встановлено нову огорожу протяжністю  60 м. погонних.

  За сприяння народного депутата Розвадовського В.Й., отримано новий тенісний стіл. Придбано та встановлено  електротехнічне обладнання.

 Біля  КУ «Пилипо-Кошарський сільський клуб» частково видалено  сухостійні аварійні дерева,  встановлено нову огорожу протяжністю 87 метрів  погонних, зроблено поточний ремонт приміщення та прибудову для зберігання дров, придбано новий тенісний стіл.

   В Миропільський та Колодяжненський Будинки культури придбані нові тенісні столи.

  В клуб  с. Дертка завезені пиломатеріали та шифер для будівництва піднавісу для зберігання дров.

 Всі заклади культури   забезпечені твердим  паливом в повному обсязі.

                              

                  Розвиток спорту

  У 2017 році  приділялась  належна   увагу розвитку та підтримці  фізичної культури та  спорту  на підвідомчій раді  території.

  Для підтримки фізичної культури та спорту в бюджеті  селищної ради  було заплановано кошти  у сумі 60 тис. грн.

За рахунок  даних коштів придбано чотири тенісні столи та велотренажер.

Також , на протязі року, проводились різноманітні спортивні  заходи.

Команда з футболу здобула ряд перемог в районних та обласних змаганнях.

Для гравців ФК «Миропіль» придбано спортивну форму та м’ячі  на суму 11,5 тис. грн.

Надано допомогу для проїздів та суддівства футбольної команди.

Для СК «Пілігрім» (флорбол), яка посіла друге місце у змаганнях в боротьбі за кубок «Осінь-зима 2017 року» в м. Луцьк, придбано спортивну форму

та надано допомогу для поїздки  до місця змагань.

 

                             Соціальний захист

  В 2017році, на базі колишнього терапевтичного відділення Романівської ЦРЛ, створено КУ «Територіальний центр соціального обслуговування 

( надання  соціальних послуг)», який розпочав свою роботу з 1 серпня  минулого року.

  В даній установі  працює 12 чоловік. Надаються 14 видів  різноманітних послуг.

   За сприяння народного депутата Розвадовського В.Й., установі придбано   пральну машину.

  За сприяння  депутата  обласної ради Чорноморця О.П., встановлено 7 металопластикових вікон  на суму  20,0 тис. грн.

За кошти місцевого бюджету:

 • придбано комплект оргтехніки, МФУ, що становить 10,0 тис.грн.;
 • передано два комплекти комп’ютерної техніки;
 • встановлено чотири металопластикові вікна  на суму 10,0 тис.грн.;
 • придбано парафінонагрівач, праску, сушилку для білизни, гладильну дошку,
 • велотренажер –на суму 5,2тис. грн

 Протягом звітного року  надавалися  одноразові матеріальні допомоги  учасникам АТО, малозабезпеченим, хворим, інвалідам, постраждалим від пожежі, а саме: 87 чоловік отримали допомогу на загальну суму 78,3 тис. грн.

   Відшкодовано вартість путівок в санаторій Дениші для лікування учасників АТО в сумі 2,6 тис. грн.

   Працівниками  КУ « Територіальний центр соціального обслуговування 

( надання соціальних послуг ) , працівниками апарату селищної ради  надається допомога  жителям громади   в оформлення  субсидій на  житлово-комунальні послуги.

                                           Охорона здоров’я

    З  01 серпня 2017року  на базі Миропільської АЗПСМ  створено КНП «Миропільська АЗПСМ». Комунальне некомерційне підприємство «Миропільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» обслуговує населення, яке проживає смт. Миропіль, с. Дертка, с. Пилипо- Кошара, с. Мала Козара, с. Колодяжне.

  До  структури закладу належить Миропільська АЗПСМ, ФАП с. Колодяжне, ФАП с. Пилипо-Кошара (з  пунктом тимчасового базування в с. Мала Козара),  ФП с. Дертка.

  В амбулаторії працює оглядовий , процедурний кабінети, кабінет щеплень , кабінети лікарів загальної практики сімейної медицини, кабінет педіатра, кабінет ЕКГ, фізіотерапевтичний кабінет, стоматологічний кабінет, клінічна лабораторія та денний стаціонар на 20 ліжок. 

  Кількість працюючих  становить  28 осіб, серед них : 3 лікаря, середнього медперсоналу-12 осіб, молодшого медперсоналу - 6 осіб та іншого персоналу - 7 осіб.

  Кількість відвідувань в амбулаторії до лікаря – 23937 чол, кількість відвідувань  лікарями вдома становить  637 виїздів. В амбулаторії функціонує денний стаціонар. Кількість пролікованих   становить – 1097 осіб, з них: дорослих – 1091 особа, дітей – 6 чол. Середня тривалість лікування відповідає нормативним вимогам .

   В амбулаторії функціонує стаціонар вдома. Кількість пролікованих становить 303 особи, дорослих - 207, дітей - 96. Переважно кількість пролікованих серед дорослого населення - це хворі на серцево-судині захворювання, на другому місці це хворі на захворювання органів дихання.

Переважна кількість дітей пролікованих вдома - це діти  із захворюваннями органів дихання, на другому місці - діти з ЛОР- патологією.

  В структурі поширеності хвороб серед дорослого населення на першому місці - хвороби кровообігу, на другому місці- хвороби органів дихання, на третьому місці - хвороби органів травлення.

  В амбулаторії діє  урядова програма  «Доступні ліки».

  Одержано лікарських засобів на суму 4,500 тис. грн.

  Поліпшено матеріально-технічну базу установ та закладів охорони здоров'я, для яких з початку року закуплено медичного обладнання та виробів медичного призначення на загальну суму 2,0 тис. грн.

  В адмінприміщенні с. Мала Козара та приміщенні  ФП встановлено сучасний повітряний твердопаливний котел вартістю 53,0 тис. грн.

  Для  КНП  « Миропільська АЗПСМ» придбано два комплекти комп’ютерів та принтер загальною вартістю  12,0 тис.грн.

  За сприяння Народного депутата України Розвадовського В.Й.,   КНП «Миропільська АЗПСМ» передано комп’ютер в комплекті.

З а сприяння обласного депутата Чорноморця О.П., встановлено п’ять металопластикових вікон в приміщенні поліклініки,   вартість яких становить 20,0 тис. грн.

За рахунок  коштів  селищного бюджету :

- проведено  ремонт в реєстратурі та холі поліклініки;

- закуплено нові шафи в реєстратуру  на суму  7,0 тис. грн.;

Завезено, у вигляді благодійної допомоги, 250м3 дров. 

Проведено поточний ремонт системи опалення.

Встановлено металопластикові  двері та 7 металопластикових вікон на суму 28,4 тис. грн.

Придбано та встановлено металеві двері в пункт базування екстреної  медичної допомоги вартістю 5,4 тис. грн.

Закуплено меблі для кабінетів на суму  3,5тис. грн.

Надано субвенцію районному бюджету   на вторинну ланку охорони здоров’я  –  4100,0 тис. грн., 

 

За кошти на розвиток інфраструктури:

1. Проведено термосанацію будівлі ФП с. Дертка (заміна покрівлі, вікон, утеплення фасадів та фундаменту) .

2. Проведено термосанацію будівлі ФАПу с. Пилипо-Кошара (заміна покрівлі, вікон, утеплення фасадів) .

3 Встановлено твердопаливні котли та проведена реконструкція системи опалення в ФАПі с Колодяжне

                

              Благоустрій  територіальної громади

  За ініціативою  селищної ради було проведено ряд суботників по прибиранню території селища:  паркова зона,  кладовища, центральні вулиці селища, прибережна зона р. Случ із залученням школярів. Проведено значний  обсяг робіт по розчистці від несанкціонованих сміттєзвалищ  по

смт. Миропіль  та  с. Дертка. Постійно прибираються вулиці, викошується  трава по узбіччям вулиць.

  Протягом 2-х місяців  виконувалися роботи по впорядкуванню   кладовищ в смт. Миропіль та сіл Дертка, Мала Козара. Під час даних робіт були викорчувані чагарники, вивезені несанкціоновані звалища та вирізано 38 аварійних дерев із залученням спецтехніки.

  Для поліпшення естетичного  вигляду селища та задоволення потреб жителів та гостей селища,  проводиться поточний та капітальний  ремонт доріг комунальної  власності . Значний обсяг робіт був виконаний з покладення асфальтобетону по вул.А. Кирилюка , вул. Паркова, облаштуванню тротуару по вул. А. Кирилюка.

 Замінено лічильники вуличного освітлення смт Миропіль  в кількості  5шт., а саме : с. Колодяжне – 3шт, с. Пилипо-Кошара – 1 шт, с. Дертка – 1шт., Замінено лампи вуличного освітлення на Led -лампи в кількості  400 шт, додатково придбано та встановлено 80 шт. фонарів вуличного освітлення , встановлено 12 світлочутливих релле.

   Кроновано дерева (каштани) по вул. Свободи, Перемоги. Видалено аварійні сухостійні дерева по вулицях  :  Центральна , А. Кирилюка, Поштова, Лугова. Заготовлені  дрова  завозяться в  КНП « Миропільська АЗПСМ», КУ  « ОНЗ

« Миропільська гімназія», бібліотеки та інші об’єкти соціальної сфери. Розчищено  узбіччя   доріг (вирізка кущів) в с. Дертка, с. Колодяжне.

Виконкомом  селищної ради розроблено та затверджено схему  санітарної очистки  підвідомчої території та додатково  встановлено  12-ть сміттєвих  баків.

  Встановлено по одній автобусній  зупинці в с. Дертка та смт. Миропіль.

Виконуються роботи по реконструкції системи каналізації по вул. Фабричній для перенаправлення стоків від ЦРД та багатоповерхівок селища  в обхід ПАТ « Миропільська паперова  фабрика».

В селах  Мала Козара та Пилипо- Кошара підсипано вулиці, загалом вивезено 120 тон щебеневої суміші. В с. Колодяжне та с. Дертка також вивезено 50 тон щебеневої суміші.

Проведено благоустрій зони відпочинку  в районі річки  Случ (вивезено 50 т. піску).

  Проведено капітальний ремонт містка по вул. Б.Хмельницького, встановлені відбійники та  відремонтовано місток по вул. Козацькій та А. Кирилюка.

Встановлено туалет на польському кладовищі. На кладовищі в районі Старий Миропіль встановлені нові ворота та облаштовано споруду для зберігання ритуальної атрибутики.

  Виділені кошти на будівництво дитячого майданчика по вул. Кошового, надано допомогу в облаштуванні септика по вул. Перемоги.

 По вул. Фабричній облаштовано два з’їзди з дороги, відремонтовано перила на містку та розчищенні чагарники на узбіччі.

  В зимовий період  виконувалися роботи з  очистки снігу  та розкидання протиожеледної суміші ( завезено 30 т.)

 З метою покращення надання послуг з питного водопостачання, виконувалися роботи по   ремонту водонапірної  вежі на вул. Перемоги смт.Миропіль.  Введено в експлуатацію 800м водогону по вул. Злагоди смт.Миропіль.  З метою  забезпечення населення с. Колодяжне питною водою, було прийнято рішення про капітальний ремонт водонапірної вежі, прочищення свердловини та прокладення 2 км водогону. Загалом на  будівництво   та ремонт веж витрачено кошти  в сумі  422,2тис.грн

                        КП «Миропільське»                        

На даний час на підприємстві працює 8 чол.  

Водопостачання та водовідведення :  

На балансі підприємства знаходяться  по смт.Миропіль :

 • 3 артсвердловини, водопровідна мережа протяжністю 22,7 км
 • каналізаційна мережа протяжністю 1,8 км

Загальна кількість споживачів - 976 чол.

По водопостачанню   :

Загальна кількість абонентів   становить 640 чол.,

з них : з встановленими лічильниками - 394 чол. (61%);

підприємці та організації  ( 33 ) з лічильниками 100%.

По водовідведенню :

 Загальна  кількість абонентів  -  114 чол. Встановлення  приладів обліку  води  становить  100%.

Користувачами послуг з водовідведення  є  4  підприємці та організації –встановлено приладів   обліку  води  - 100%

   В с. Колодяжне  прокладено 1905 м нового водопроводу діаметром 40 мм та 700 м діаметром 25мм, проведений капітальний ремонт водонапірної башти, на даний час кількість абонентів водопостачання складає  73 особи, лічильників встановлено 12 шт. , що становить  6% від загальної кількості.

  За 2017 рік  проведено наступні роботи по поточному ремонту системи централізованого водопостачання смт. Миропіль :

 • ліквідовано поривів водопроводу в загальній кількості 18 шт;
 • проведено заміну та ремонт насосів ЕЦВ, що вийшли з ладу, в загальній кількості 3шт.;
 • на заміну консольного насоса К6550-160а, що практично став непридатним для подальшої експлуатації , придбано насос К20/30;
 • проведено заміну ємкості для збагачення води киснем, що повністю вийшла з ладу;
 • в липні 2017 р. для відновлення дебету води  проведено промивку артсвердловини  по вул. Центральна;
 • в стадії завершення знаходяться роботи по приєднанню енергетичних потужностей водонапірної вежі  по вул.Чаплінського;
 • на потреби комунального підприємства  з місцевого бюджету виділено   422,000 тис. грн   (в т.ч.: смт.Миропіль – 240,0 тис. грн.,с. Колодяжне 182,0 тис. грн.)

   На забезпечення функціонування системи водопостачання та водовідведення смт.Миропіль з  місцевого бюджету було  виділено кошти в сумі 265,000 тис. грн., в тому числі:

 • 22,0 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації по приєднанню енергетичних потужностей  до електричних мереж водонапірної вежі по вул. Чаплінського, з них використано 20,0 тис грн. (роботи продовжуються);
 • 70,0 тис. грн. – на ремонт та промивку артсвердловини по вул. Центральній. На промивку артсвердловини виділено 44,325 тис. грн.
 • ремонт системи водопостачання по вул. Злагоди (700м) в тому числі транспортні послуги 20,7 тис. грн (ПП Письменюк Я.М.);
 • придбано дизпалива  на суму 4,974 тис. грн (ТОВ «Калина»);
 • проведено ремонт насосів в кількості 3шт. на суму 23,0 тис. грн.;
 • на виготовлення ємкості для збагачення води киснем та придбання консольного насоса 45,0 тис. грн., витрачено   24,900 тис. грн.;
 • на придбання насоса – 8,943 тис. грн.;
 • ремонт насоса ЕЦВ 5,748тис. грн.;
 • матеріали на ремонт водопроводу – 1,404 тис. грн.;
 • 10,0 тис. грн. – поточний ремонт каналізаційної системи по вул. Фабрична;
 • 5,0 тис. грн. – поточний ремонт водопровідної системи по вул. Клубна.

Житловий фонд

На обслуговуванні підприємства знаходяться - 36 будинків,

                     в тому числі багатоповерхових – 8 ,

Внутрішньобудинкова водомережа та каналізація становить 8,3 тис.м.

В 2017р. виконано слідуючі роботи  по ремонту  житлового фонду:

 • змуровано приямок до підвалу буд.№4 по вул. Перемоги,;
 • проведено ремонт сходів (заливка ) в 1му  та 2му під'їзді будинку №4 по  вул. Перемоги,;
 • в під'їзді будинку №1 по вул.О. Кошового проведено заміну труби 4м/п,  муфти, флянці, 2 крани д.25 та проведено ремонт стояка каналізації;
 • проведено ремонт трансформатора будинку №1, вул .О. Кошового;
 • проведено заміну автоматів електрообладнання згідно приписів РЕМ в будинках №4, №5 по вул. Перемоги, будинку №1, вул.О Кошового. Також проведено заміну автоматів електрообладнання водонапірної вежі по вул. Перемоги, 5 згідно приписів РЕМ ;
 • проведено перекриття покрівлі будинку №1 по вул.О. Кошового (250кв.м). Для цих робіт з місцевого бюджету було виділено 10,000 тис. грн.                                                                                                                                                    

                                                   КП « Містечко»      

На даний час на підприємстві працює 8 чол. 

Водопостачання та водовідведення.  

1. На балансі  підприємства  перебувають  інженерні  споруди  хододного  водопостачання протяжністю  858 м/п (зовнішня).

2. Довжина напірного колектора водовідведення становить 1434 м/п (зовнішня).

3. Площа прибудинкової території- 17470 кв/м, тротуари -781 кв.м

4. Кількість житлових  будинків та будівель , що обслуговуються підприємством  – 16  шт.

В 2017році   роботи з  реконструкції внутрішньої мережі холодного водопостачання з введенням нових технологій виконано в 4-х поквартирних стояках (ХВП) загальною довжиною 60 м/п на суму близько 24000,00 грн.                                                    Проведена планова заміна та поточний ремонт внутрішніх інженерних систем водовідведення,  2 поквартирні стояки різних діаметрів довжиною 38 м/п на суму близько 8000,00 грн., терміново-аварійне прочищення 738 м/п зовнішнього напірного колектора водовідведення на суму близько 6500,00 грн., заміна в підвальних приміщеннях труб водовідведення різних діаметрів будинку № 7а, будинку № 10 довжиною 12 м/п на суму близько 2800,00 грн.

Прибрано прибудинкової території площею  70803 кв/м асфальтованої та 85797 кв/м інших закріплених територій.

Проведено малярні роботи по благоустрою прибудинкових територій  площею781 кв/м,. тротуари та 116 дерев на суму близько 4200,0 грн. Ремонт вікон і заміна битого скла  - 3,8 кв/м на суму близько 1200,0 грн. Ремонт парапетного покриття з рулонного на оцинкований лист - 178 м/п на суму 16000,0 грн. Відремонтовано вентиляційні канали на поверхні  крівель  в кількості   46 шт на суму близько 3600,0 грн.                                                 

Виконано капітальний ремонт рулонного покриття даху будинку № 7- 286 кв/м з залученням коштів бюджету  селищної ради (20000,0 грн) на суму близько 24800,00грн. Виконано частковий ремонт рулонного покриття  даху в будинку № 2 – 160 кв/м з частковим ремонтом парапету на суму близько 14000,00грн.

Виконано частковий ремонт рулонного перекриття криші будинку № 12 -36 кв/м на суму близько 2600,0 грн.

Заборгованість по пільгам і субсидіям перед підприємством  становить  60,661 тис. грн.        

Виконані роботи по утепленню (ремонт слухових вікон, запінення проміжок між димоходами та шиферним перекриттям)  горищного  приміщення будинків  № 8, № 10 на суму близько 1600,0 грн

На мережі напірного колектора (КНС-очисні споруди) замінено аварійні  спецтруби протяжністю  36 м/п. із залученням коштів селищного  бюджету в сумі 21000,00 грн.

Терміново-аварійно, з залученням коштів  селищного бюджету (10000,0 грн.), замінено аварійний трубопровід 46 м/п різного діаметру на маршруті буд

№ 2а-КНС.                                                                         

Замінено лампи накалу в під’їздах і на території , що обслуговується  підприємством , у кількості 68 шт., відремонтовано електроосвітлення будинку № 2а, № 8, КНС на суму близько 600,0 грн.

Внаслідок стихійного лиха було очищено територію від завалів із залученням спецтехніки на суму близько 2900,0 грн.

Капітально відремонтовано балкон будинку № 10 кв. 12 на суму близько 2100,0 грн.

Використана фарба для фарбування дитячих майданчиків на суму близько 600,0 грн.

 

На закінчення  дякую працівникам апарату селищної  ради , виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, Народному депутату України  В.Й. Розвадовському, депутатам  обласної ради  І. Є. Ходаку та О. П. Чорноморцю, керівникам  підприємств, установ та організацій,  підприємцям селища, громадським організаціям, всім  жителям  нашої громади, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по виконанню Програми соціально-економічному розвитку, хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку    нашої громади.   

Хочеться побажати всім нам й у подальшому спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді,  коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми зажди налаштовані на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища.                          

Сподіваюсь на  подальшу  співпрацю  і  взаєморозуміння  з кожним жителем, активність  і свідомість  громадян.