Миропільська територіальна громада
Житомирської області

БАЛІЦЬКИЙ КИРИЛО ВАСИЛЬОВИЧ

Дата та місце народження: 23 березня 1990 р., с.Колодяжне

Дата та місце загибелі: 4 червня 2023 р., поблизу с.Рівнопіль, Донецька обл.

Посада: стрілець-санітар механізованого батальйону

Звання: солдат

Підрозділ: І відділення ІІ взводу ІІ роти І механізованого батальйону в/ч А 4773, 31 бригада

Народився Кирило Баліцький 23 березня 1990 року в с.Колодяжне.

У 1996 році пішов у перший клас Колодяжненської ЗОШ І-ІІ ступенів. Тут провчився 9 років. Вчителі та однокласники запам’ятали його скромним, сором’язливим, але  життєрадісним хлопчиком.

Після закінчення школи продовжив освіту в Баранівському ліцеї.

У 2008 році був призваний на строкову службу до Збройних Сил України. Відслуживши, юнак пов’язав свою долю з мирною професією – працював на кар’єрі у ТОВ «Граніт». Трагічно загинув батько, тож як старший з дітей Кирило взяв на себе турботу про сім’ю і господарство. Став прикладом для молодшого брата Юрія та опорою для мами Любові Казимирівни.

У січні 2023 року наш земляк знову став до лав армії на захист волі українського народу та рідної Батьківщини від рашистської навали. Проходив службу у 31-й Окремій  механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України.

Герой загинув 4 червня  2023 року поблизу населеного пункту  Рівнопіль Великоновосілківського району на Донеччині під час виконання бойових обов'язків. Йому назавжди залишиться 33…  Кирило разом з побратими гнав лютого окупанта з Української землі, щомиті наближаючи Перемогу. За Україну, за спокій сердець та за майбутнє кожного з нас Воїн віддав найдорожче...

Поховали Героя 17 червня. Село буяло в зелені та цвіті, та усі ці квіти встелили шлях, яким проводжали Героя. Це була перша загибель Героя в Колодяжному… Особиста трагедія кожного колодяжненця.

Запам'яталися слова отця Никона, який сказав, що волів би бачити усіх священиків та прихожан на вінчанні Кирила... Але у цей день усіх об'єднала біда.

Кирило в юності

Кирило - випускник Колодяжненської школи

На навчанні

Кирило після закінчення ліцею - цілеспрямований, сповнений життєвих задумів

Кирило за два роки до загибелі

На захисті України

Миропільщина на колінах зустрічає Героя

Відспівування загиблого воїна біля батьківської хати

Земляка проводжають в останню путь

Служба за упокій душі Захисника України Колодяжненському храмі

Молебень на місці поховання Героя

Портрет Кирила на його могилі

Мама загиблого Героя Любов Казимирівна біля портрета сина у сквері пам'яті в Мирополі, 2023 р.