КНИГА ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ МИРОПІЛЬЩИНИ

МИРОПІЛЬЩИНИ

(2014 - 2023)

Передмова

Пам’ять людини - це унікальний інструмент життєдіяльності та розвитку. Пам’ять народу - це підмурки його буття, і від того, наскільки глибокими і міцними вони будуть, залежить сам факт існування цього народу. Історична національна пам’ять прямо пропорційна національній сасмосвідомості сьогодні та національному розквіту завтра.

Пам’ять переважної більшості нашого народу була на довгі десятиліття приспана наркозом “мижебратства” і так званої “спільної історії та культури” з сусіднім племенем, що за своїм походженням, сутністю і метою перебування на землі, категорично та абсолютно відмінне від українців. Московити, разом з іншими рабськими етносами, не маючи своєї історичної пам’яті, вкрали її у нас, сфабрикували, спотворили, а ми дозволили це…

У питанні, чому так сталося, ще доведеться розбиратися. А зараз настав момент усе виправити.

Прийшов час пам’ятати і ніколи не забути про те, як твориться наша історія, про тих, хто її пише зараз.

Чи потрібно це загиблим? - питання риторичне… Але це точно потрібно живим: сьогодні, через рік, через століття… Аби на болотах і думки не виникло “визволяти”, аби  косого погляду чи грізного слівця забракло у бік України! Бо це наші Герої, наші діти і батьки, брати і сестри, сусіди і однокласники, вибороли незалежність і єдність держави, вистраждали  волю і долю для народу! На величезний біль і жаль, ціною багатьох життів.

У цій книзі зібрано короткі біографії Героїв Миропільщини, які загинули в національно-визвольній російсько-українській війні з 2014 по 2023 роки. Короткі біографії… Короткі життя… За які було зроблено не те, що багато… Нашими Захисниками було зроблено і віддано ВСЕ!

Усі жителі громади сьогодні та усі покоління, доки лежатиме під ногами земля і світитиме сонце, мають пам’ятати ці імена:

ГРИГОРОВИЧ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ

АТАМАНЧУК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

РУДЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

СУРІКОВ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ

БАБІЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

ДАШКОВЕЦЬ ДМИТРО ДМИТРОВИЧ

ГОРБАТЮК ПЕТРО МИХАЙЛОВИЧ

КАМЗА ОЛЕГ АНДРІЙОВИЧ

ЗУБРИЦЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЗДАНЕВИЧ БОГДАН ЮРІЙОВИЧ

РУДЕНКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

ГОРБАТЮК РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ОМЕЛЬЧУК ЄВГЕН ЛЕОНІДОВИЧ

БАЛІЦЬКИЙ КИРИЛО ВАСИЛЬОВИЧ

ДАЦЮК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

ГЕРАСІМОВ БОГДАН ФЕДОРОВИЧ

РОЖКО ПЕТРО ІВАНОВИЧ

ВЕРБИЦЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

КИЛИКЕВИЧ ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ

Інформацію для книги взято з відкритих інтернет-джерел та спогадів рідних і близьких Героїв. Фотоматеріали зібрано з публічних сайтів та соціальних мереж, а також з родинних альбомів і опубліковано  з дозволу рідних.