Зал Царства Свідків Єгови

Зал Царства Свідків Єгови в Мирополі знаходися по вулиці Поштовій (МІСЦЕРОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ).

Про культову споруду надало інформацію керівництво цієї релігійної громади.

Зал Царства в Мирополі був побудований в 2019 році впродовж кількох місяців. Від залиття фундаменту в жовтні 2019 року до першого богослужіння в січні 2020 року пройшло менше 4 місяців. Таке швидке будівництво стало можливим завдяки єдності вірян.

Участь у будівництві брали місцеві добровольці та добровольці з інших міст України, які є Свідками Єгови. Щодня на будівельному майданчику працювало кілька десятків чоловік та жінок. Ніхто не отримував грошової винагороди. Усі роботи з будівництва Залу Царства є частиною служіння Богу і тому виконувалися безкоштовно.Покриття витрат на будівництво культових споруд, Залів Царства Свідків Єгови, в Україні і по цілому світі здійснюються виключно за рахунок добровільних пожертв.

Зал Царства Свідків Єгови в Мирополі відвідує приблизно 100 Свідків Єгови та їхніх прихильників, які проживають на досить великій території: від Дертки до Каміня, від Паволочки до Пилипо-Кошари.

Як і по всьому світі, Миропільська громада Свідків Єгови проводить свої богослужіння в Залі Царства два рази на тиждень. Облаштовані місця для проведення індивідуальних вивчень з охочими найважливішої релігійної події – Спомину смерті Ісуса Христа тощо.

Зал Царства Свідків Єгови - це культова будівля християнської конфесії Свідків Єгови. Міністерство культури України визнає Зали Царства місцями проведення богослужінь у вигляді характерних для цієї конфесії обрядів.

Для Свідків Єгови Зали Царства є святинями, в яких місцеві віряни проводять богослужіння. Назва «Зал Царства» запроваджена самими Свідками для відображення їхньої основної діяльності — поширення доброї новини про Царство Бога.

В період війни Зали Царства в Україні використовуються як прихистки для тимчасового проживання та центри надання допомоги переселенцям.

Зовнішній вигляд споруди (фото Степана Глеба)

Інтер'єр Зали

Проведення релігійних заходів (фото Володимира Немтинова)