ГЕРАСІМОВ БОГДАН ФЕДОРОВИЧ

Дата та місце народження: 12 жовтня, 1985 року, селище Миропіль

Дата загибелі: 25 червня 2023 року

Посада: водій-електрик радіостанції польового вузла зв'язку

Звання: солдат

Підрозділ: 21 ОСБ ОК "Північ"

Герасімов Богдан народився 12 жовтня 1985 року у селищі Миропіль. Був другим сином в сім’ї.

Батько Федір Юрійович був військовослужбовцем, виконував обов’язок воїна-інтернаціоналіста в Афганістані. Обидва сина, Сашко та Богдан, пішли його шляхом Захисників.

Коли Богдану було 4 роки, родина переїхала в Монголію.  Через чотири роки перебування на чужині повернулися до України, в рідне селище Миропіль, яке дуже любили.

Навчався Богдан в Миропільській загальноосвітній школі  №1. Клас був доволі дружним, шкільне життя – злагодженим. Богдан завжди вмів знайти спільну мову з однолітками та різними за віком дітьми. Мав багато товаришів і друзів у школі та поза нею. Однокласники згадують Богдана лише з позитивного боку: завжди був кмітливим, позитивно налаштованим на життя та вмів знайти вихід з будь-якої ситуації.

Після закінчення школи Герасімов Богдан був призваний до лав армії, проходив рік строкової служби. Демобілізувавшись, поїхав до друга в столицю, разом працювали в Київметробуді.

З молоду Богдан відрізнявся сміливістю та гідно приймав життєві виклики. Одного разу, у метро на очах Богдана стався нещасний випадок: молодій людині сильно пошкодило ногу. Наш земляк не розгубився, швидко із ременя сумки виготовив джгут та надав допомогу, що врятувало пораненому життя.

З 2007 року  Богдан разом з сім’єю: дружиною Юлією та синочками Вадимом і Артемом –  проживав у м. Носівка на Чернігівщині. Весь вільний від роботи час чоловік приділяв родині: в усіх домашніх турботах допомагав дружині, обожнював дітей, намагався зробити все якнайкраще для їхнього життя.

До початку війни росії проти України Богдан працював охоронцем, займався будівництвом. Маючи золоті руки, не боявся ніякої роботи, завжди був радий допомогти всім, хто звертався.

У 2014 році був мобілізований, ніс службу на кордоні біля населеного пункту Семенівка. Після демобілізації повернувся до роботи.

Богдан був дуже турботливим сином. Під час відпусток та у будь-який вільний час намагався обов’язково відвідати Зінаїду Федорівну та Федора Юрійовича, розрадити, допомогти, підтримати.

25 лютого 2022 року Богдан Герасімов разом з побратимом прибули до Носівського РТЦК та СП, виявивши готовність стати на захист України у лавах Збройних Сил.  Рідним сказав, що повинен захищати своїх синів від ворога, адже хоче для них щасливого майбутнього. Хто, як не він?

З 9 березня Богдан Герасімов у складі 21 ОСБ ОК «Північ» боронив Чернігів та прилеглі прикордонні села. Був водієм-електриком радіостанції польового вузла зв’язку. Після деокупації області продовжив службу.

25 червня 2023 року в результаті дорожньо-транспортної пригоди Богдан Герасимов отримав травми, несумісні з життям. Із екіпажу з 4 чоловік, що їхали в авто, загинув лише Богдан.

Похований  в рідному Мирополі. На прощання з Героям зібралось багато друзів, колег, однокласників та знайомих. Сльози, біль, розпач: Україна втрачає Воїнів, тих, хто без вагань стає на її захист...

На місці загибелі рідні Богдана встановили пам’ятний знак.

У Носівці на Чернігівщині фото Богдана Герасімова - на стенді пам’яті загиблих Захисників.

Богдан з мамою Зінаїдою Федорівною

Богдан зі своїм старшим братом Сашком

Щаслива мама з радісними дітьми

Богдан у складі шкільної баскетбольної команди (номер 5)

Фото зі шкільного випускного альбому

З дружиною Юлією

З синочками Вадимом і Артемом

н.п. Миколаївка (на кордоні України), 17.04.2015 р.

На захисті України

Пам'ятний знак на місці загибелі Воїна

Фото Богдана на пам'ятному стенді у м. Носівка