ОМЕЛЬЧУК ЄВГЕН ЛЕОНІДОВИЧ

Дата та місце народження: 20 квітня 1977 р., с. Мала Козара

Дата загибелі: 17 квітня 2023 р., поблизу міста Кремінна на Луганщині

Посада:  стрілець-номер обслуги десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти

Звання: молодший сержант

Підрозділ: 95 ОДШБр

Омельчук Євген Леонідович народився 20 квітня 1977 року  в селі Мала Козара, навчався у місцевій школі. Був відповідальним, активним юнаком. Після школи навчався в професійно-технічному училищі №15, де здобув професію тракториста широкого профілю з кваліфікацією водія. Після строкової служби в армії одружився та працював у рідному селі, а з часом переїхав  до Житомира.

З жовтня 2014 року по вересень 2015 року Євген захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, боронив рідну землю від російсько-терористичних військ на Сході країни, за що був нагороджений медаллю.

Хоробрий, відважний, цілеспрямований патріот своєї землі не міг залишитися осторонь, коли російська ординська навала повномасштабно вторглася на територію Батьківщини. Уже з 27 лютого 2022 року Євген Леонідович разом зі своїм сином  Олександром та зятем Ярославом  знову пішов захищати волю свого народу. Служив стрільцем у лавах десантно-штурмової роти.

Життя молодшого сержанта Омельчука Євгена Леонідовича обірвалося під час виконання бойових завдань 17 квітня 2023 року  поблизу міста Кремінна на Луганщині.

За мир в Україні він віддав найдорожче – своє життя. У глибокій скорботі та невимовній тузі за найріднішим залишилися мама і четверо дітей.

Поховали загиблого воїна у селі Яроповичі Бердичівського району 21 квітня.

З посту на сторінці ФБ Андрушівська міська рада

18 квітня

«Ми ніколи не забудемо тих гірких смертей,

України втрачених дітей».

Другий рік війни, що руйнує життя українців…Наші захисники і захисниці без сумніву здобудуть перемогу! На жаль, дуже високою ціною!

Гірка та болюча звістка з передової. Нeбecнe вiйcькo пoпoвнив щe oдин зaхиcник.

17.04 2023 року на позиціях поблизу м.Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області від ворожого артилерійського обстрілу загинув житель с.Яроповичі ОМЕЛЬЧУК Євген Леонідович, 20.04.1977 року народження, стрілець-номер обслуги десантно-штурмового роти військової частини А1910.

В ході виконання бойового завдання Євген ОМЕЛЬЧУК був вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким та побратимам захисника. Схиляємо голови у скорботі!

Герої України не вмирають, а навічно залишаються небесними захисниками!

Вічна шана і слава тобі, Герою!

З посту на сторінці ФБ Денис Заремский

18 квітня

Кожен день героїчної боротьби українського народу наближає нас до перемоги над ворогом. Ми об’єднані одною метою: відновити кордони та територіальну цілісність нашої держави та знищити кожного окупанта, який прийшов зі зброєю у руках на нашу рідну землю.

На жаль, час від часу ми отримуємо трагічні новини з фронту, що сповіщають про нову смерть. Страшна звістка вразила Андрушівську територіальну громаду.

Бердичівська районна військова адміністрація з глибоким сумом вимушена повідомити, що у боях за Україну героїчно загинув житель села Яроповичі - молодший сержант Омельчук Євген Леонідович, 1977 року народження.

Стрілець-номер обслуги десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А 1910 був призваний на військову службу по мобілізації 27 лютого 2022 року. Героїчно загинув 17 квітня 2023 року на позиціях поблизу населеного пункту Кремінна Сєверодонецького району Луганської області в результаті ворожого артилерійського обстрілу.

Бердичівська районна військова адміністрація приносить щирі співчуття рідним та близьким полеглого військовослужбовця. Пішов від нас у засвіти вірний син рідного краю, сильний та відважний воїн, незламний захисник своєї рідної землі.

Пам'ять про його подвиг, про мужність та звитягу назавжди залишиться з нами, а його ім’я навічно залишиться вписаним в історії Бердичівського району символом невичерпної любові до України та вірності військовому обов’язку...