Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Новини

День волонтера у КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата створення: 15:55 05.12.2019

З нагоди відзначення Дня волонтера працівники закладу організували колективне ліплення вареників для передачі в зону проведення ООС. Педагоги дві години виліплювали смачні вироби з різними начинками, вкладаючи в них свою душу. А для учнів було організовано добровільний збір продуктів харчування.  Усі зібрані продукти та смачні вареники (7 лотків) від учительського колективу були передані волонтерському руху "Берегиня".

Зустріч з успішними людьми

Дата створення: 20:13 03.12.2019

Очікувана подія сталася! В проєкті Lідер відкрито новий вектор: "Зустріч з успішними людьми". Початок НАДВДАЛИЙ - надзвичайна зустріч зі Світланою Ніконоровою, бандуристкою, переможницею багатьох міжнародних конкусів та проектів, справжньою українкою, просто чарівною дівчиною. Велика подяка за можливість зануритися у ситуацію успіху та надихнутися мріями про успішне особисте майбутнє. Далі буде...PS. Не втомлюємося дякувати за співпрацю у проєкті, за ідеї та їх втілення власниці кав'ярні Zебра Оленці Гаєвській.

Навчаючись навчаємо

Дата створення: 15:51 02.12.2019

28 листопада відбувалася обласна олімпіада з психології для старшокласників, яку проводив соціально – психологічний факультет Житомирського державного університету ім. І.Франка. До закладу з’їхалися більше ста учасників з районів та громад  області, які прагнули перевірити свої знання та випробувати здібності до психологічної науки. 

Благодійна акція "Зігріємо теплом солдата"

Дата створення: 16:20 28.11.2019

 28 листопада за допомоги та підримки  благодійного фонду «Банк добра»  http://ufb.com.ua/ було передано речі, зібрані в ході проведення благодійного проєкту  «Зігріємо теплом солдата». Дякуємо усім, хто долучився  до  ініціативи спрямованої на підтримку бійців АТО/ООС.

У Миропільському ЦРД відбулася театралізована вистава «Гриб Боровик»

Дата створення: 15:33 26.11.2019

Всім відомий вислів: «Казка вчить, як на світі жить». У будь-якому віці казка завжди цікава. Вона відкриває щось таємниче і хвилююче. У казках трапляються чарівні пригоди, існують незвичайні речі, рослини і тварини у ній уміють розмовляти і робити все те, що і люди. Слухаючи їх у дитинстві, малята несвідомо накопичують досвід «життєвих ситуацій», вони переживають всі емоції разом із казковими героями: веселяться, сумують, намагаються застерегти від зла та небезпеки, дуже радіють, коли мають змогу допомогти. Улюблені герої стають зразками для наслідування. Тому дуже важливо, щоб усвідомлення «казкових уроків» починалося з раннього віку. Ні для кого не секрет, що казка — один із найдоступніших видів передачі інформації дітлахам. У стислій ненав'язливій формі казка дає можливість повідомити дітям основні життєві цінності, поділитися досвідом.  26 листопада у Миропільському ЦРД відбулася повчальна, цікава, весела театралізована вистава «Гриб Боровик», за допомогою якої діти старшої групи «Ромашка» без зусиль засвоїли знання про різні види грибів.  Як майстерно діти виконували ролі! В костюмах, з різними атрибутами, під музику герої, перевтілившись, відчували себе акторами. А режисерами були вихователь Морозюк І.П. та Міщенко О.Ю. Діти отримали не лише насолоду від гри, але і розкрили свої таланти.

І свічка плакала в скорботі…

Дата створення: 14:26 26.11.2019

       Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Білі ангели скорботи

Дата створення: 07:06 23.11.2019

      22 листопада 2019 року в приміщенні місцевої школи с. Колодяжне було проведено урок  пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років під назвою «Білі ангели скорботи».        Учні, вчителі, запрошені вшанували пам'ять  про безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей. Учні старших класів розповіли  про Хліб, який був дорожчий за золото, і про те, скільки померло людей з його іменем на устах, про багатостраждальну історію нашого народу. Вчителі Костюк В.В. та Постна Н.С. показали та прокоментували документальні фільми про голодомор. Було запалено свічки. Всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Прочитано молитву до Бога.        Сільським бібліотекарем підготовлено документальну репродукцію до цього уроку.       Бережімо Хліб, бо Хліб – це Життя.       Бережімо пам'ять про всіх, хто не дожив, не долюбив, не народився. Пам’ятаймо все. Ми не маємо права про це забувати. Це наш найсвятіший обов’язок.        

Запали свічку пам'яті

Дата створення: 16:53 22.11.2019

23 листопада - День пам'яті жертв Голодоморів. О 16.00 годині цього дня відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція "Запали свічку пам'яті!".

21 листопада в КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія" було проведено ряд заходів до Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 15:14 22.11.2019

   21 листопада в КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія" було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування гідності та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

За підсумками січня-вересня 2019 року Миропільська ОТГ займає 76 місце у рейтингу серед 267 об’єднаних територіальних громад

Дата створення: 14:38 22.11.2019

Розрахунок здійснено на основі чотирьох показників, які характеризують фінансові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад: