Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Вклонімося нашим героям

Дата створення: 16:40 21.11.2020

21 листопада - День гідності та свободи. Це день волелюбності, мужності українського народу, вшанування національних інтересів держави і прав людини. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх воїнів, які беруть участь у війні на сході держави та всіх, хто загинув  за волю і незалежність демократичної держави. Всі герої залишаться у нашій пам' яті та будуть прикладом для наступних поколінь.  Вклонімося нашим хлопцям: Атаманчуку Олександру, Дашковцю Дмитру, Руденку Сергію, Бабію Віталію, Григоровичу Олександру, Сурікову Петру. Героям слава!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи

Дата створення: 11:43 21.11.2020

День Гідності та Свободи  —свято в Україні,  що святкується щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи , що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках. 

У Романові з клієнтами пробації зустрівся представник Романівського бюро правової допомоги Бердичівського МЦ з надання БВПД

Дата створення: 12:19 18.11.2020

У Романові з клієнтами пробації зустрівся представник Романівського бюро правової допомоги Бердичівського МЦ з надання БВПД

Вітаємо!

Дата створення: 10:50 01.11.2020

Проблеми протидії торгівлі людьми

Дата створення: 15:18 30.10.2020

30 жовтня відбувся семінар, який провели  фахівці Житомирського жіночого інформаційно - консультативного центру щодо проблеми протидії торгівлі людьми . Вони презентували проект "Впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації", який здійснюється в рамках Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).  Зустріч проходила на території Миропільської ОТГ на якій були присутні : заступник з гуманітарних питань, соціальні працівники, соціальні педагоги, психологи, заступники з виховної роботи, педагоги - організатори, бібліотекарі, завідуючі клубами. На семінарі були розглянуті наступні питання: " Види торгівлі людьми та наслідки ", " Статистика виявлених ОПТЛ Житомирщини", "Реально - життєві історії постраждалих осіб", " Закон України "Про протидію торгівлі людьми", " Інформаційна робота щодо попередження торгівлі людьми в громаді", "Перенаправлення ймовірно постраждалої особи від торгівлі людьми", тощо.  Зустріч була змістовною, пізнавальною, корисною, інформаційною та актуальною у наш час. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Житомирським жіночим інформаційно - консультативним центром з даної теми.

Романівського бюро правової допомоги інформує

Дата створення: 16:50 26.10.2020

Окремі питання надання відпусток окремим категоріям працівників.

Вітаємо!

Дата створення: 13:07 25.10.2020

За поданням керівництва ТОВ '' Калина'' виконкомом Миропільської селищної ради нагороджено оператора АЗС '' Калина'' Рожкова Василя Георгійовича з нагоди Дня автомобіліста! 

Вітаємо!

Дата створення: 09:05 25.10.2020

Миропільська селищна рада придбала соціальне житло для дитини сироти

Дата створення: 08:02 25.10.2020

Відповідно до Програми соціально - економічного розвитку Миропільської селищної ради на 2020 рік,  для дитини,  із числа сиріт,  було придбане соціальне житло. Будинок придбаний за кошти місцевого бюджету і знаходиться на балансі Миропільської селищної ради. Вартість будинку  разом із приватизованою земельною ділянкою складає 50 тис грн.