Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Новини

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Дата створення: 10:40 17.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Свято до Дня захисника України в Колодяжному

Дата створення: 09:42 15.10.2019

         Ми щасливі, що народились і живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі. Тут жил наші діди, прадіди, тут живуть  наші батьки, тут коріння роду українського, що сягає козацької сивої давнини.

Вітаємо З Днем захисника України!

Дата створення: 07:59 14.10.2019

Спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я" в Миропільському ЦРД.

Дата створення: 09:04 10.10.2019

09.10.2019 року в старшій групі «Ромашка» відбулося спортивне свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Естафети були не лише цікавими та веселими, а й сприяли згуртуванню дитячого та батьківського колективу. Вражали дитяча та батьківська наполегливість, витримка, спритність та взаємовиручка. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали в спортивному залі. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Вихованці Миропільського ЦРД ознайомилися з роботою двох поштових відділень Миропільської громади

Дата створення: 14:28 09.10.2019

Екскурсія на пошту 9 жовтня відзначають Всесвітній день пошти. Саме у цей святковий день діти старшої групи «Ромашка» та логопедичної групи «Калинка» відвідали відділення «Укрпошти» та «Нової пошти» рідного селища.  Працівники поштових відділень привітно зустріли дітей і провели цікаві і пізнавальні екскурсії. Вихованці ЦРД познайомилися з роботою відділення зв'язку, з функцією пошти, професіями людей, які там працюють. Діти дізналися, що по пошті можна відправляти не тільки листи, а й листівки, бандеролі, посилки, підписатися на цікаві дитячі газети і журнали, оплатити комунальні платежі, отримати пенсію. Після закінчення екскурсії діти привітали співробітників пошти, подарували квіти та сувеніри, виготовлені власними руками.  Шановні фахівці пошти!  Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров'я й довголіття, а вісточки, які ви приносити людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

На території населених пунктів Миропільської громади продовжують відновлювати вуличне освітлення

Дата створення: 17:27 08.10.2019

У серпні-вересні місяці на території Миропільської ОТГ проводилися ремонтні роботи по відновленню вуличного освітлення. Зокрема, було відновлене вуличне освітлення в смт. Миропіль по вулицях Клубна та Козацька, в с. Мала Козара по вулиці Кільцева та в с. Пилипо-Кошара по вулицях Хутірська та Кооперативна.

Навчальні заклади Миропільської ОТГ отримали ігрові набори LEGO Play Box

Дата створення: 15:12 07.10.2019

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 10.09.2019 року №1185 " Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти Вінницької, Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областних та Київської міської державних адміністрації  ігровими наборами LEGO Play Box", з метою ефективного використанні у навчанні, усі перші класи навчальних закладів Миропільської ОТГ  отримали зазначені набори.

Свято до дня вчителя в Колодяжненській філії КУ«ОНЗ «Миропільська гімназія»

Дата створення: 11:27 07.10.2019

«Учитель – садівник, що ніжно пестить квіти»