A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миропільська територіальна громада
Житомирської області

Актуальні гранти

70 тисяч гривень на розвиток власної справи!

Фото без опису

Якщо ви маєте цікаві бізнес-ідеї або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас. Учасниками проєкту можуть стати:

 • для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). 

Перевага надається учасникам, які належать до категорій: учасники/ці бойових дій, ветерани війни, члени їхніх сімей (дружина/чоловік, діти, батьки), члени сімей загиблих учасників бойових дій.

 • для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні, території (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області). 

Цього разу грант на суму до 70 000 грн  для закупівлі нового обладнання отримають 45 учасників. Заявки на участь приймаються за двома грантовими категоріями: «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво».
Зареєструватися для участі у грантовій програмі можна, заповнивши анкету, до 29 лютого, 18:00.

 

1 000 000 ГРН ВІД LENOVO НА РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Фото без опису

Навчально-грантова програма Lenovo, що надає власникам малого бізнесу ресурси для ефективного розвитку свого підприємства. 

Цього року на учасників чекає навчальний курс на актуальні бізнес-теми, нетворкінг, менторські сесії, а переможці отримають грантову підтримку своїх проєктів.

Кожен учасник має можливість виграти грант:

- за І місце - 500 тис.грн;

-за ІІ місце - 300 тис.грн;

- за ІІІ місце - 200 тис.грн.

Дедлайн подачі заявок: 02.02.2024

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ.

 

Другий конкурс грантів за програмою STAGE Financial Grant Programme

Фото без опису

Відкрито конкурс грантів для малих та середніх підприємств, щоб допомогти їм у переході до сталого розвитку.

Програма надасть до 50 000 євро кожному обраному МСП для двох типів діяльності:

 • Розробка плану інвестиційного проекту
 • Додаткові послуги, якщо потрібно для підготовки інвестиційного плану

Важливо: Фінансовий грант може бути витрачено лише на послуги, надані радниками зі сталого розвитку, які є частиною екосистеми STAGE та зареєстровані на платформі STAGE GND.

Дедлайн: 07 лютого

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ

Набір на SEED 3.0 відкрито! Освітня можливість для бізнесів в агросфері та суміжних

Фото без опису

Відкрито набір на третю хвилю проєкту SEED, який допоможе втілити ваші найкращі бізнес-ідеї!

Глобальний договір ООН в Україні вже втретє проводить освітній проєкт SEED, який допомагає власникам мікро- та малих бізнесів масштабувати свою справу та вивести бізнес на новий рівень. 

Учасники проєкту отримають:

 • безкоштовне навчання (онлайн) з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації тощо, яке допоможе розвинути вашу бізнес-ідею;
 • відкриті лекції від експертів провідних українських компаній;
 • нетворкінг-сесії з колегами з усієї країни (у змішаному форматі);
 • долученість до спільноти SEED — учасників усіх років програми з усіх куточків України

10 найкращих проєктів отримають гранти на суму 100 тисяч гривень.

Дедлайн: 31 січня

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ

14,8 млн грн співфінансування для проєктів розвитку  свинарства USAID АГРО

Фото без опису

Програма USAID АГРО надасть до 14,8 млн грн співфінансування для проєктів розвитку свинарства в Україні. Через суттєве скорочення поголів’я свиней та зростання вартості кормових добавок в умовах війни, підприємства галузі свинарства потребують більш ефективних виробничих практик для зменшення операційних витрат та розвитку. Програма USAID АГРО надасть до 14,8 млн грн співфінансування для розвитку свинарства через впровадження контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней. Всього АГРО підтримає 3 проєкти (остаточна сума співфінансування кожного залежить від запропонованої діяльності).

Реалізація проєктів сприятиме покращенню продуктивності роботи фермерських господарств, збільшенню обсягів виробництва та продажу свинини, створенню нових робочих місць, зокрема для жінок, внутрішньо переміщених осіб та представників вразливих груп населення.

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), операторів свиноферм, які планують запровадити контрактну та/або кооперативну модель вирощування свиней.

Терміни

• до 22 січня 2024 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com);

• 24 січня 2024 р. з 10:30 до 12:30 Програма USAID АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар;

• не пізніше 18:00 31 січня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі на ел. cкриньку ilazarenko@chemonics.com;

• не пізніше 18:00 9 лютого 2024 р. – кінцевий термін подання заявок для розгляду в першому раунді (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com.

Деталі за посиланням.

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки Ukrainian Humanitarian Fund (UHF) розпочинає набір учасників на навчальну програму «Право на бізнес: від ідеї до прибутку»

Фото без опису

Для вмотивованих власників малих підприємств, чий бізнес постраждав у результаті повномасштабного вторгнення, тих, хто лише хоче розпочати власну справу, або підпадає під один із критеріїв вразливості: 

 • внутрішньо переміщені особи;
 • особи з інвалідністю;
 • чоловіки / жінки, які самостійно виховують дітей;
 • ветерани АТО / війни, які вже не є військовослужбовцями.

Програма реалізується в Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській областях.

Метою навчальної програми є дати знання й допомогти підсилити навички в підприємництві, починаючи з пошуку бізнес-ідеї, налагодження менеджменту й маркетингу до моменту отримання першого доходу. Кращі учасники отримають грант від $3000 на розвиток власної справи!

Дедлайн подачі заявки: 31 січня 2024 року

Заявка на реєстрацію

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ

До уваги середніх та великих підприємств: нова грантова програма від Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”

Фото без опису

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (раніше знаний як Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»), у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.

До подання концепцій запрошуються середні та великі приватні українські підприємства.

Загальна сума програми складає 15 мільйонів доларів США. Очікується надання грантових нагород в діапазоні 250,000.00 – 2,000,000.00 доларів США. За результатами реалізації концепцій підприємства-учасники мають досягти збільшення продажів принаймні в п’ятикратному обсязі (порівняльно із сумою запитуваної грантової підтримки). Також одним із критеріїв оцінки буде кількість створених робочих місць.

Дедлайн: 29 лютого 2024 року

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ.

 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» втричі збільшила грантову підтримку для українських переробних підприємств — до $11 млн

Фото без опису

У межах програми буде надано близько 75 грантів (раніше планувалось близько 25 грантів). Грант може отримати бізнес, який сприяє:

- виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва;

- скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць;

- локалізації виробництва товарів, потрібних для відбудови;

- імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція. Фінансування буде надано у межах гранту з підтримки переробних підприємств, що реалізується Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві з Міністерством економіки України.

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ .

ДО 400 000 ГРН НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК САДІВНИЦТВА, ЯГІДНИЦТВА, ВИНОГРАДАРСТВА

Фото без опису

Діє урядова програма «єРобота». Через «Дію» можна подавати заявки на безповоротні гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, отримання нових навичок для кар’єри та інші.

Гранти на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства є складовою зазначеної програми.Гранти на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства є складовою зазначеної програми.

Для кого

Заявки можуть подавати ФОП або юридичні особи:

 • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;

 • які не провадять господарську діяльність на території росії;

 • які не перебувають під санкціями;

 • щодо яких не порушено справи про банкрутство;

 • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;

 • які не мають заборгованості перед бюджетом.

Сума

Розмір гранту становить від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар, але не більше 70% вартості проєкту висадки насаджень.

Дедлайн: ПОСТІЙНО

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ

ДО 7 000 000 ГРН НА ЗАКЛАДКУ ТЕПЛИЦІ

Фото без опису

Діє урядова програма «єРобота». Через «Дію» можна подавати заявки на безповоротні гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, отримання нових навичок для кар’єри.

Грантова програма з компенсації вартості теплиць допоможе  залучити аграріям до 7 млн грн.

Для кого

Заявки можуть подавати діючі ФОП або юридичні особи:

– які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;

– які не провадять господарську діяльність на території росії;

– які не перебувають під санкціями;

– щодо яких не порушено справи про банкрутство;

– щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;

– які не мають заборгованості перед бюджетом.

Сума

Розмір гранту становить:

 • для 0,4 – 0,6 гектара – 2  млн. гривень;

 • для 0,8 – 1,2 гектара – 3,5 млн. гривень;

 • для 1,6 – 2,4 гектара – 7 млн. гривень.

Але не більше 70% вартості проєкту.

Дедлайн: ПОСТІЙНО

Детальніше за ПОСИЛАННЯМ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь