Актуальні гранти

Гранти для бізнесу від UMAEF та Громадська спілка "Фонд підтримки реформ в Україні"

Заповнюйте заявку зараз та отримайте компенсацію до 5000$ на експортний прорив свого бізнесу.

Переходьте на сайт, заповнюйте просту заявку та очікуйте на результати відбору 20 серпня 2024  https://bit.ly/3VzUIx3

На що можна витратити кошти?

На участь у міжнародних ярмарках, виставках, торгових місіях, навчальних поїздках до країн ЄС для підвищення обізнаності про експортні можливості, міжнародних конкурсах у країнах ЄС;

На покращення вебсторінки Вашого бізнесу;

На консультації щодо експорту та навчання;

На сертифікацію продукції, яка може знадобитися для сприяння експортній діяльності; На реєстрацію та захист інтелектуальної власності.

Дедлайн подачі: 31 липня включно

ДО 100 000 ДОЛ — ФОНД ПІДТРИМКИ СТАРТАПІВ GOOGLE FOR STARTUPS UKRAINE SUPPORT FUND (ДРУГА ХВИЛЯ)

Google for Startups Ukraine оголошує другу хвилю конкурсу на гранти до $100000 для стартапів, які використовують штучний інтелект для розв’язання соціальних проблем.

Дедлайн реєстрації – 31 липня 2024 року (друга хвиля).

Головними вимогами для стартапів є зареєстрована в Україні юридична особа та мінімально життєздатний продукт (MVP) з продемонстрованою ефективністю.

Пріоритет надаватиметься компаніям, які використовують штучний інтелект для розв’язання соціальних проблем.

Переможці конкурсу отримають такі можливості:

• Безповоротне фінансування;
  • Персоналізований продукт і підтримку лідерів від наставників і експертів галузі Google;
  • Побудовану стратегію, засновану на дослідженнях, і коучингу експертів;
  • Підтримку від інших засновників у межах мережі випускників Google для стартапів;
  • Кредити Google Cloud і спеціальну підтримку через хмарну програму Google для стартапів.

Для участі у конкурсній програмі необхідно заповнити аплікаційну форму за лінком.

Ознайомитися з усіма деталями грантового конкурсу можна за цим посиланням.

Отримайте до 40 000 євро на розвиток або відновлення свого бізнесу за програмою EU4Business!

Це можливість отримати до 40 000 євро на розвиток або відновлення свого бізнесу. Запатентуйте розробки, протестуйте нові продукти та розробіть маркетингову стратегію для виходу на закордонний ринок — програма покриє більшість витрат.

Гранти надаються у межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.

Грант буде корисним малим та середнім бізнесам, які:

• понад три роки на ринку;
  • працюють у сфері креативних індустрій або переробної промисловості;
  • мають ТОВ, ПП або іншу юридичну особу;
  • працюють на підконтрольній уряду України території;
  • мають до 250 людей в команді;
  • мають річний дохід до 50 мільйонів євро.

Детальніше про умови участі тут.

Мікрогрант 75 000 грн для майбутніх ФОПів на розвиток бізнесу

Мінекономіки України надає можливість отримати мікрогрант у розмірі 75 000 грн для фізичних осіб, які планують взяти участь у програмі “Власна справа” та зобов’язуються зареєструватися як ФОП (без обов’язкової вимоги до кількості створюваних робочих місць). Мікрогрант можна буде використати на придбання меблів, обладнання, транспортних засобів (які будуть використовуватися в комерційних та виробничих цілях), необхідних для провадження господарської діяльності.
Подати заявку на участь може бути фізична особа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність і бере на себе зобов’язання зареєструватися фізичною особою - підприємцем або створити юридичну особу протягом 20 робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту.
ДЕТАЛІ ТУТ