Поради для початківців

Як оцінюють заявки на гранти та що треба знати, аби підвищити свої шанси на успіх

Чи пройде ваш проєкт відбір, великою мірою залежить від якості заповненої анкети. Ймовірно, ви чули, що на цьому етапі варто критично поставитись до своєї ідеї. Правильно заповнена форма — це вже половина успіху. Та не менш важливо розуміти, як працює журі. Дія.Бізнес пропонують зазирнути за лаштунки цього процесу — дізнатись більше про оцінювання та відбір заявок.

Переглянути підказки у написанні успішних грантових програм можна за ПОСИЛАННЯМ.

Гранти для бізнесу: як отримати гроші на відкриття і розвиток

Для відкриття та розвитку своєї справи потрібні гроші. Якщо власних коштів недостатньо, можна взяти кредит у банку чи позичити у друзів, а ще є варіант спробувати отримати грант. Про те, що це таке, чим він відрізняється від фінансової допомоги чи кредиту, де шукати грантодавців і як оформити документи – читайте у цьому матеріалі.

Як відкрити свій бізнес в Україні: основні правові аспекти

Від вибору організаційно-правової форми суб'єкта підприємницької діяльності залежить не тільки початковий етап реєстрації, а також закладаються – структура бізнесу, вид оподаткування, регулювання конфліктних фінансових ситуацій з партнерами, обсяг відповідальності керівників, процедура ліквідації і т.і.

Якщо ви замислились як розпочати свій бізнес в Україні з нуля і правильно, незалежно від того буде це одноосібний або сімейний малий бізнес, середня фірма чи крупна компанія, то ця стаття для Вас.

8 порад, як під час війни отримати грант на власний проєкт з відкритих даних

Старша програмна координаторка USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS», Надія Конащук, поділилася порадами, як підготувати проєкт, щоб журі конкурсу в нього закохалися.

Поради щодо того, як підготувати проєкт, читайте за посиланням.