Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації оголосив тендер на реконструкцію (ефективну термосанацію) Миропільської гімназії. Тендер проводиться через систему публічних закупівель PROZORRO. Очікувана вартість робіт становить 9 808 003 грн.

Відповідно до умов договору будуть проводитися роботи: утеплення фасаду з обробленням його декоративною штукатуркою, заміна вікон та дверей, встановлення нового даху з металочерепиці; реконструкція систем освітлення та електропостачання і вододовідведення.

На даний час від виконавців приймаються пропозиції щодо участі у тендері.