Обласний сімейний форум "Українська сім'я: виклики і завдання"

14 листопада психологи та соціальні педагоги навчальних закладів громади були учасниками обласного сімейного форуму  «Сім'я в Україні – виклики та завдання». Під час проведення форуму учасники  мали можливість поспілкуватися з фахівцями з питань держаної сімейної політики, взяти участь у панельній дискусії щодо формування та існування здорової сім'ї. Також актуальною була робота по секціях,  кожен учасник  міг обирати майстер-клас, що цікавив найбільше.

На форумі було акцентовано увагу на те, що основи виховання закладаються не в школі, а в родині: «Школа – це той інструмент, який допомагає закріпити ці знання. В сучасному розвиненому світі технологій панує думка, що людина може вижити одна, але це є хибне мислення. Тільки завдяки сім’ї людна народжується, живе в піклуванні, турботі, любові, - що впливає на якість, а тим самим продовжує термін  життя».