Миропільська селищна рада входить до числа переможців відбору  учасників Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 30.07.2019 12:06

За результатами конкурсу,  Миропільська селищна рада входить до числа переможців 4 раунду відбору  учасників Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

ЦНАП надасть можливість громадянам швидко та зручно отримати будь-які адміністративні послуги. Зокрема, здійснити реєстрацію місця проживання, суб`єктів господарювання і юридичних осіб; отримати посвідчення, витяги, дозволи, довідки тощо.

Завантажити документ