Блакитний четвер у Миропільському ЦРД

Дата: 31.10.2019 11:37

У четвер в нас блакитний колір. Тема дня: «Чиста вода – довге життя».

Блакитний колір асоціюється з водою і небом, вселяє в душу оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і негативні емоції. Блакитний – це порядок, дисципліна. За допомогою цього кольору можна запобігти конфліктним ситуаціям.
Вранці вихователь молодшої групи «Дзвіночок» запропонувала дітям створити «Блакитну картину». Діти з задоволенням проявляли творчість у малюнках, знаходили потрібний колір в приміщенні, в предметах і підбирали кольорові слова. На «Краплинок» малята перетворилися в музичному залі, весело співали і дружно танцювали. Сподобалася вихованцям сюжетно-рольова гра «Моряки». За сюжетом гри діти відправились у цікаву морську подорож на кораблі. “Корабель уже в порту. Вся команда на борту». Діти відчули себе справжніми моряками. Потім вони зустріли різних морських жителів, дізналися багато нового і задоволені повернулися в рідний садочок.