Рух - це здорово!!!

Дата: 08.06.2021 20:40

8 червня учні Миропільської громади стали учасниками Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово», який відбувся у Житомирі на стадіоні «Полісся».

Школярі разом зі своїми вчителями фізичної культури долучились до грандіозного спортивного свята, ініційованого Міністерством освіти і науки України до Дня захисту дітей.

Юнаки і юнки мали змогу відвідати близько тридцяти локацій з різних видів спорту та фізичних активностей, а також споглядати яскраві показові виступи артистів і спортсменів! Незабутні враження діти  отримали від безпосередньої участі у колективному легкоатлетичному забігу  на 1000 метрів.

Усі вкотре переконалися, що РУХ – це, дійсно, ЗДОРОВО!!!