Ноутбуки для сільських бібліотек від Ігоря Ходака

Дата: 15.12.2021 17:51

За сприянням депутата обласної ради Ігоря Ходака,  до Миропільської селищної ради було спрямовано субвенцію у розмірі 100 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки для закладів культури.

З метою підвищення ефективності діяльності сільських бібліотек, за ці кошти було придбано 5 ноутбуків для  населених пунктів громади: Малої Козари, Пилипо-Кошари, Печанівки, Колодяжного та Дертки.

На разі при бібліотечних закладах утворено молодіжні простори дозвілля та культури, для яких ця техніка буде дуже доречною. Молодь громади матиме можливість проводити вільний час з користю, задля власного розвитку.