Казка в подарунок

Дата: 28.12.2021 12:34

Різдвяні свята – це найдивовижніша пора для приємних подарунків! Продовжуємо разом, від душі, дарувати казку дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Завдяки фінансовій допомозі підприємців: Олександра Стельмаха, Олександра Дідківського, Анатолія Павлюка, Віктора Бідюка – 13 дітей громади, що перебувають під опікою, отримали можливість відвідати новорічну виставу в Житомирському драматичному театрі ім. І. Кочерги. Глядачі були у захваті від дійства. А ті, хто з різних причин не попав до театру, отримали кошти на різдвяно-новорічні подарунки. Радість і захоплення в дитячих очах – найщиріша подяка небайдужим. Творімо добро, змінюймо світ на краще!