Загинув Богдан Зданевич, Захисник із Малої Козари

Дата: 02.05.2022 10:43

Знову чорна сумна звістка сколихнула Миропільщину.

27 квітня, захищаючи рідну землю від рашистського ворога-окупанта, загинув мешканець Малої Козари Зданевич Богдан Юрійович, розвідник-далекомірник групи розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А0281.

Під час оборонного бою підрозділів бригади з противником поблизу населеного пункту Дібрівне Барвінківського району Харківської області, внаслідок ворожого обстрілу танками та артилерії, Воїн отримав поранення, не сумісні з життям.

Героєві назавжди буде 28. Безутішними в горі залишились батьки та дружина.

Командування та побратими Богдана згадують про нього виключно з позитивної сторони. Солдат зразково виконував свої функціональні обов’язки, був добре підготовлений фізично, мав високий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. До побратимів був ввічливим, чуйним, завжди допомагав вирішувати службові та особисті питання.

Проявивши мужність та героїзм, стійкість та рішучість, до останнього залишився вірним Військовій Присязі та Українському Народові.

Про час прощання з Героєм буде повідомлено згодом.