Миропільська територіальна громада
Житомирської області

Нагадуємо правила проїзду залізничних переїздів

Дата: 16.06.2022 12:12
Кількість переглядів: 583

Я, поліцейський офіцер громади Печанівського старостинського округу  Метельський Віктор, вкотре наголошую про дотримання правил дорожнього руху  через залізничний переїзд, особливо прошу бути уважними при роботі  червоного сигналу світлофора. В першу чергу, це безпека  водія і пасажирів, які перебувають в транспортному засобі. По-друге, за недотримання правил дорожнього руху передбачена адміністративна відповідальність  ч.2 ст. 123 КУпАП. Покарання передбачає позбавлення права керування транспортним засобом на строк від 6 до 12 місяців, вилучення транспортного засобу або штраф в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

15.06.2022 під час патрулювання вулиць Печанівки, було помічено водія - жителя Любарського району, який знехтував ПДР і здійснив проїзд через ж/д колії на червоний сигнал світлофора. Стосовно водія складено акт за ч.2 ст123 КУпАП, який чекає рішення суду.

Водіям транспортних засобів варто пам’ятати, що рух через залізничний переїзд заборонено у таких випадках коли:

- черговий по переїзду подає сигнал заборони руху - стоїть до водія грудьми або спиною з піднятим над головою жезлом ( червоним ліхтарем чи прапорцем) або з витягнутими в сторони руками;

- шлагбаум опущений або почав опускатися;

- увімкнено забороняючий сигнал світлофора чи звукову сигналізацію незалежно від наявності та положення шлагбаума;

- за переїздом утворився затор, що зможе змусити водія зупинитися на самому переїзді;

- до переїзду в межах видимості наближається поїзд.

З повагою, поліцейський офіцер громади Віктор Метельський.