Чергове засідання 23 сесії 8-го скликання

Дата: 05.10.2022 14:14

5 жовтня в актовій залі Миропільської селищної ради відбулося чергове засідання 23 сесії 8-го скликання. Під головуванням селищного голови Світлани Власюк плідно попрацювали 14 депутатів. На порядок денний було винесено 22 питання.

Традиційно в сесійній залі депутатами були затверджені питання щодо бюджету Миропільської селищної ради та низка земельних питань.

Погоджено місце встановлення пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». Внесено зміни до Правил  благоустрою громади, а також до Статуту та штатного розпису Печанівського закладу дошкільної освіти «Калинонька». Детально з цими та низкою інших прийнятих рішень можна буде ознайомитися на офіційному сайті Миропільської селищної ради, де вони будуть оприлюднені  протягом визначеного законом терміну.