Грейдерування вулиць Миропільської громади

Дата: 27.10.2022 16:46

Сьогодні, 27 жовтня, у Миропільській громаді проводились роботи з грейдерування доріг. У селі Печанівка вул.Вербівка стан дороги покращували грейдеруванням та підсипанням щебеневої сумішші.

Розчищено дорогу через с. Паволочка. У с.Колодяжне згрейдеровано та підсипано сумішшю відрізок дороги, яка була в поганому стані. Дані роботи провели для зручності підвозу учнів шкільними автобусом.

Техніку на впорядкування доріг надав безкоштовно депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак, який є керівником підприємства «Вівад 09».

Від жителів Миропільської громади висловлюємо подяку Ігорю Євгеновичу за надану допомогу!