Збір коштів на генератор для ЗСУ

Дата: 29.11.2022 14:55

ПЕРЕМОГА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО!!!

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР КОШТІВ

Долучаймося до збору коштів для допомоги підрозділу ЗСУ, в лавах якого служить наш земляк, миропільчанин, добрий знайомий, друг, однокласник, учень!

Терміново потрібно допомогти Захисникам у придбанні генератора (7 – 10 кВт, дизель), що забезпечить безперебійну роботу арттехніки.

Хлопці щодня в умовах смертельної небезпеки, під ворожими обстрілами та в холодних окопах, виборюють для нас право бути вільним народом! Ризикують своїм життям за кожен метр звільненої української землі!

Зібрати кошти і допомогти Захисникам – це найменше, що ми можемо зробити в тилу! Кожна гривня важлива! Доведемо єдність та небайдужість Миропільщини!

Кошти на тепловізор зібрано, найближчим часом прилад буде відправлено на передову.

Номер картки для збору коштів: 5574 2800 0119 3567

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!