Допомагаємо Воїнам-землякам

Дата: 12.12.2022 12:03

Сьогодні кожен громадянин України намагається допомогти нашим воїнам. Кожен мешканець нашої громади бажає долучитися до благодійних заходів на підтримку ЗСУ. Кожен садочок, школа, заклад культури – це своєрідний волонтерський штаб, який ставить перед собою завдання і виконує їх. Ми всі – армія допомоги Захисникам.

Чергову частинку допомоги цими вихідними передано воїнам 30 ОМБ, де проходять службу багато наших земляків. Маскувальна сітка, продукти харчування, засоби гігієни, дитячі малюнки та обереги – те, що може допомогти нашим Захисникам.

Сподіваємось, наші гостинці підтримають хлопців і морально, адже вони знають: ми пам’ятаємо, любимо і чекаємо їх! Щодня молимося за їх якнайшвидше переможне повернення додому!

Ще раз дякуємо, усім небайдужим за підтримку наших Захисників!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!