ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 30.01.2023 09:59

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Миропільська селищна рада як Орган місцевого самоврядування забезпечує та фінансує підвезення дітей до підпорядкованих їй закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Необхідність підвезення здобувачів освіти до закладу освіти та у зворотньому напрямку враховують під час розрахунку пального для транспорту.

Для виконання вкрай необхідних завдань, які відчуваються на життєдіяльності населення, для безперебійного функціонування адмінприміщень Миропільська ОТГ повинна бути забезпечена світлом в умовах тривалої відсутності енергопостачання. Також у разі виникнення проблем з електоенергією, генератори забезпечуватимуть заклади загальної середньої та дошкільної освіти Миропільської ОТГ необхідним живленням електроенергією. Окрім того, у випадку умов повного блекауту жителі населених пунктів зможуть звернутись до сільських рад, аби підзарядити гаджети та зігрітися.

Зважаючи на ситуацію, яка склалась, в результаті атаки рф як країни-агресора, яка намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, Миропільською селищною радою встановлено:

- 10 генераторів в закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти,

-1 генератор в приміщенні Миропільської селищної ради, оскільки цю будівлю визначено як пункт обігріву,

-3 генератори в адмінбудівлях старостинських округів.

До усіх генераторів планується закупити необхідний запас пального.

Тому з цією метою здійснюється процедура закупiвлi «Дизельне паливо, бензин А-95 код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 дизельне паливо; 09132000-3 бензин)».

Найменування замовника: Миропільська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

Місцезнаходження замовника: 13033, Україна, Житомирська обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04345204.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-95 код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 дизельне паливо; 09132000-3 бензин).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями ,

UA-2023-01-27-009238-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

588 300,00 грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі бензину дизельного палива та бензину А-95 на 2023 рік розраховувалась на підставі даних сайту Міністерства фінансів України (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/) на якому публікується інформація про середню ціну на пальне по Житомирській області станом на 25.01.2023.

Розмір бюджетного призначення: 588 300,00 грн. з ПДВ згідно з кошторисом.

Розрахунок потреби у 2023 році проведений  головним бухгалтером Миропільської селищної ради, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2022 році ;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено на підставі діючих на момент оголошення закупівлі ДСТУ.

Загальний прогнозований обсяг товару, що закуповується:

Дизельне паливо – 6000 л

Бензин А-95 – 5300 л.

Строк поставки товару: до 31.12.2023 року.

Вид предмета закупівлі: товари.