“Гвардія наступу”: у Житомирському районі триває набір у штурмові батальйони восьми додаткових бригад

Дата: 08.02.2023 16:53

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, скористатися телефоном гарячої лінії: 080 010 00 20 для консультації або ж прийти за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8 («Прозорий офіс»). Тут з добровольцем поспілкуються та запишуть у новий підрозділ за його вибором.

У наступальних операціях новобранці братимуть участь лише після кількамісячної інтенсивної підготовки.

Усі, хто вступає на службу у новостворені бригади, матимуть такі ж пільги і гарантії, як і військовослужбовці  ЗСУ.

Нагадаємо, що новобранці стають частиною однієї з восьми бригад  Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби – «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов», що мають стати підсиленням оборонної спроможності України та братимуть участь у звільненні українських територій від ворога.