Допомогу від Фонду міжнародної солідарності та Польської допомоги передано для користування в установи громади

Дата: 28.02.2023 09:43

Миропільська громада отримала необхідну допомогу від Фонду міжнародної солідарності та Польської допомоги: 1 генератор 5.5 кВт, 2 генератори 8 кВт та 6 пічок. Усі додаткові джерела живлення та опалення передані для безпосереднього користування у разі потреби на установи та заклади громади.

Генератори стануть в нагоді працівникам та відвідувачам Миропільського будинку культури, Печанівського ФАП та учням і педагогам середніх і старших класів Печанівського ліцею. Буржуйки будуть використовуватися в укриттях, де немає опалення.

Ще раз дякуємо всьому польському народу і Фонду міжнародної солідарності та Польської допомоги за те, що не залишили українців сам на сам з бідою, у боротьбі зі злом! Разом переможемо!