Перемога в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Дата: 01.03.2023 10:48

Скарбничку здобутків громади  знову поповнено перемогою в освітній галузі

Взявши участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з англійської мови, учень 11-Б класу Миропільського ліцею Данилюк Назар  під керівництвом вчителя Людмили Миколаївни Скурської  гідно представив освіту громади та отримав Диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможця та  бажаємо подальших  успіхів у здобутті нових знань, надалі зростати інтелектуально та творчо, хвацько і красиво перемагати у  будь-якому життєвому бою, а також старанно і  гідно йти до мети і попри все досягати її.

Висловлюємо слова щирої подяки вчителю Людмилі Миколаївні  за  самовіддану працю та результативну підготовку учня. Нехай Ваша праця приносить задоволення та повертається сторицею у здоров’ї, добробуті, натхненні, подальших перемогах учнів!

ПЕРЕМОГИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ! СЛАВА УКРАЇНІ!