Благовіщення Пресвятої Богородиці

Дата: 07.04.2023 08:14

Дорогі миропільчани, українці, щиро вітаємо Вас із величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке щороку святкуємо 7 квітня.  Це дуже важливе свято для віруючих людей. Християни радіють його настанню, адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом.

Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина і про те, що її дитина подарує людям надію на безхмарне майбутнє.

Цього року ми знову по-особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» - про перемогу над багатолітнім московським ворогом України, про мир на нашій Богом даній Українській землі. Молимо Господа, щоб наші Воїни-Захисники швидше повернулися живими  та неушкодженими у рідні домівки.

Від щирого серця бажаємо всім українцям, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього нашої Вітчизни.

Нехай в українських оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце пломеніє любов'ю, здійснюються всі мрії і сподівання, а віра буде непохитною.

Богородице, бережи Україну та візьми всіх нас під свій покров!