Загинув молодший сержант Омельчук Євген Леонідович
Знову трагічна звістка з фронту: стало відомо, що 17 квітня 2023 року на Луганщині обірвалося життя нашого земляка, уродженця села Мала Козара Омельчука Євгена Леонідовича.
Євген Леонідович народився 20 квітня 1977 року в селі Мала Козара, навчався у місцевій школі. Був відповідальним, активним юнаком. Після школи навчався в професійно-технічному училищі №15, де здобув професію тракториста широкого профілю з кваліфікацією водія. Після строкової служби в армії одружився та працював у рідному селі, а з часом переїхав до Житомира.
З жовтня 2014 року по вересень 2015 року Євген захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, боронив рідну землю від російсько-терористичних військ на Сході країни, за що був нагороджений медаллю.
Хоробрий, відважний, цілеспрямований патріот своєї землі не міг залишитися осторонь, коли російська ординська навала повномасштабно вторглася на територію Батьківщини. Уже з 27 лютого 2022 року Євген Леонідович разом зі своїм сином Олександром та зятем Ярославом знову пішов захищати волю свого народу. Служив стрільцем у лавах десантно-штурмової роти.
Життя молодшого сержанта Омельчука Євгена Леонідовича обірвалося під час виконання бойових завдань 17 квітня 2023 року поблизу міста Кремінна на Луганщині.
За мир в Україні він віддав найдорожче – своє життя. У глибокій скорботі та невимовній тузі за найріднішим залишилися мама і четверо дітей.
Поховання загиблого воїна відбудеться у селі Яроповичі Бердичівського району 21 квітня.
Висловлюємо щирі співчуття родині Євгена Леонідовича, його друзям та близьким. Низько схиляємо голови перед вічною і світлою пам’яттю Героя…