До уваги випускників Житомирщини! Закінчується реєстрація на участь у Національному мультипредметному тесті

Дата: 01.05.2023 16:44

Вже за два дні для випускників Житомирщини буде завершено реєстрацію для участі в національному мультипредметному тесті. Як інформує Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, від початку реєстрації для участі в освітній кампанії, що триває з 3 квітня, прийнято понад 8600 електронних заявок на участь. Цьогоріч в Житомирській області очікується майже 11 тисяч випускників.

Серед предметів додаткового блоку, найбільше випускники будуть складати:

• історія України – 5327 учнів;
  • англійська мова – 1933 учні;
  • біологія – 1156 учнів.

У Миропільській громаді цьогоріч 53 одинадцятикласники. З них 48 зареєструвалися для складання НМТ. Серед предметів за вибором найбільш популярний історія України - зареєстровано 42 випускники, англійську мову складатимуть 4 ліцеїсти, і по одному обрали фізику та біологію.

Наголошуємо, що реєстрація проходить у безпаперовій формі, у форматі онлайн-заявок на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації до участі в тесті, вступнику необхідно створити персональний кабінет на сайті https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt і виконати в ньому такі дії:

• вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку;
  • внести дані про населений пункт в Україні або закордоном;
  • завантажити сканкопії або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до Вінницького регіонального центру.

Після обробки даних, необхідно перевірити подану інформацію у персональному кабінеті. Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є отриманий електронний сертифікат. Вступник матиме змогу сформувати документ у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім днів після дня надсилання інформації на обробку.

Якщо вступником виявлено недоліки, це потрібно якнайшвидше виправити. Надіслати оновлену інформацію можна до 7 травня 2023 року.

Бажаємо всім випускникам успіху на іспитах та отримання бажаного результату!