Спортивне свято для вихованців ДЮСШ

Дата: 02.06.2023 15:40

Сьогодні, 2 червня, на базі Миропільської гімназії було проведено спортивне свято для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, приурочене Дню захисту дітей.

На святі були присутні тренерський склад ДЮСШ та батьки вихованців.  У спортивному заході взяли участь більше 50 дітей, які представляли відділення волейболу, футболу та боксу.

Фінальним акордом спортивного свята було проведення  різних видів спортивних естафет.

Також на свято завітала селищний голова Світлана Власюк, яка привітала усіх учасників, а також нагородила  переможців турніру: І місце зайняла команда смт. Миропіль,  а ІІ  - з с. Печанівки.

Маленькі спортсмени отримали неймовірну кількість позитиву, неперевершених вражень, чудових емоцій, цікаво проведений час на відкритому повітрі, за улюбленою справою, у колі друзів та однодумців. Після активних змагань усі учасники, які взяли участь у  святковому заході,  почастувалися  смачною піцою та  освіжаючими напоями.

Щиро вдячні організаторам за таке чудове спортивне свято, а Воїнам-Захисникам за можливість його проведення під мирним небом, на рідній землі.

Все буде Україна! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!