Позачергова сесія Миропільської селищної ради

Дата: 13.06.2023 15:39

Сьогодні, 13 червня, відбулось засідання 31-ї позачергової сесії Миропільської селищної ради. Присутність депутатів становила 16 осіб.

На порядок денний  було винесене  всього одне питання - зміни до бюджету громади на поточний рік. Скликання позачергової сесії зумовлено необхідністю прийняття субвенції з обласного бюджету на проведення інвентаризації земель комунальної власності лісового та водного фонду, а також виділенням коштів на придбання інвентарю для ліквідації наслідків катастрофи на Херсонщині та спрямуванням коштів на коригування проєктно-кошторисної документації нового будівництва очисних споруд у Мирополі.

Засідання позачергової сесії тривало відносно недовго, оскільки депутати швидко проголосували за питання одноголосно. Щиро вдячні за небайдужу громадську позицію!

З рішенням, прийнятим на сесії, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Миропільської селищної ради.