Громада попрощалась з Героєм Миколою Дацюком

Дата: 02.07.2023 13:19

Сьогодні у нашій територіальній громаді попрощалися та провели останньою земною дорогою нашого Захисника, жителя села Колодяжне, Дацюка Миколу Петровича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Народився Микола Дацюк 24 лютого 1988 року. Дитячі та юнацькі роки провів у селі Колодяжне. Після завершення місцевої школи навчався у Любарському професійно-технічному училищі.  Працював на будівництві у Миропільському лісництві та  підприємстві “Віват-09”.

У січні 2023 року пішов захищати рідну землю від окупанта. Солдат,  Микола Дацюк проходив службу у 31-й Окремій  механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України.

Микола був гарним сім’янином, люблячим батьком, вірним другом та надійним побратимом. Працьовитий, цілеспрямований, завжди готовий прийти на допомогу - таким Миколу пам'ятають  односельці.

28 червня 2023 р. прийшла сумна звістка про смерть Миколи Петровича. Серце нашого земляка зупинилося під час виконання бойового завдання 23 червня 2023 р. поблизу населеного пункту Рівнопіль Великоновосілківського району на Донеччині.

Віддати шану мужньому Захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, побратими  та вдячні земляки.

Заупокійне богослужіння та прощання із загиблим Воїном-земляком відбулося у храмі Різдва Пресвятої Владичиці Богородиці. Поховали  Героя на місцевому кладовищі рідного села.

Висловлюємо глибокі співчуття дружині, дітям, мамі, усім рідним та близьким загиблого.

Світла пам’ять Герою, який, не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!