Громада попрощалась з Героєм Петром Рожком

Дата: 24.09.2023 17:06
Кількість переглядів: 2058

Сьогодні, 24 вересня, у Миропільській громаді провели в останню путь мужнього воїна, який віддав своє життя за Україну, Рожка Петра Івановича. Герою було лише 28 років.

Народився Петро 12 квітня 1995 року. Дитинство та юність хлопець провів у селищі Миропіль. У 2012 році закінчив Миропільську ЗОШ І-ІІІ ст. N2. Однокласники та вчителі згадують Петра як активного, веселого, життєрадісного юнака.

З 2016 року Петро підписав контракт та у лавах Збройних Сил України боронив землю від ворога на Сході. З першого дня повномасштабного вторгнення Петро знову став на захист своєї країни. Влітку цього року проходив навчання у Великій Британії. За час служби зарекомендував себе як мужній, відповідальний військовий та надійний побратим. Загинув воїн 20 вересня 2023 року, мужньо виконувавши військовий обов’язок, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу н. п. Мар’їнка Донецької області.

Низько вклоняємось перед життєвим подвигом Петра, перед його безутішною родиною. - мамою, братом, сестрою. Невимовний біль сковує наші серця.

Вічна пам’ять Захиснику України!

Слава Україні!

Героям слава!