Минають восьмі роковини з дня загибелі Героя-земляка Віталія Бабія

Дата: 13.11.2023 15:42

13 листопада минає восьма річниця з дня  загибелі  військовослужбовця Віталія Володимировича Бабія.

Віталій служив старшим стрільцем 53-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина В0927, міста Сєвєродонецьк/Лисичанськ Луганської області).

Загинув Віталій Бабій 13 листопада 2015-го, зазнавши важкого поранення під час мінометного обстрілу терористами поблизу Верхньоторецького Ясинуватського району Донецької області.

Односельці згадували Віталія як звичайного мирного селянина: землероба, працелюба.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Усією громадою схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна та дякуємо тим мужнім Захисникам, які нині продовжують відстоювати нашу незалежність та спокій.

Герої не вмирають, допоки живе пам’ять про них!

Спочивай з миром, Герою, в Небесному Війську!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!