Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Щороку 1 грудня відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою відзначає День боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-позитивних людей.
Безумовно, СНІД - це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з підтримкою ставитись до людей з ВІЛ/СНІД, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі із страшною недугою.
Головна мета всесвітнього дня боротьби зІ СНІДом - звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби є червона стрічка. Ідея належить художнику Франку Муру. Проєкт “Червона стрічка” - символ співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу.
Кожного року фіксують все більше випадків захворювань на СНІД. Незважаючи на успіхи медицини, ВІЛ/СНІД все ще залишається невиліковною хворобою. Сьогодні ВІЛ- це не вирок. Люди, які живуть з вірусом імунодефіциту, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це важлива нагода для підняття проінформованості молоді, широких верств населення щодо проблем людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
Пам’ятайте: краще запобігти захворюванню, аніж лікувати його!
Бережіть себе! Будьте здоровими!