Громада попрощалась з загиблим Героєм Киликевичем Віталієм Григоровичем

Дата: 10.12.2023 14:12
Кількість переглядів: 2062

Страшна війна продовжує вести свій кривавий лік. Забирає найкращих - мужніх, сміливих, справжніх. Тих, хто всім серцем любив Україну та здобував для неї вільне майбутнє. Тих, хто ціною власного життя зупиняв ворогів.

Ще один наш земляк Киликевич Віталій Григорович (14.10.1980 р.н.)  із села Дертка навіки приєднався до Небесного Війська.

З перших днів війни, відданий військовій присязі та українському народу, Віталій мужньо виконував військовий обов’язок на посаді бойового медика.

З 1 квітня 2022 року  вважався зниклим безвісти  на позиції біля н.п. Троїцьке Покровського району Донецької області, допоки його тіло не було знайдене та евакуйоване.

Люблячий та турботливий син та батько, дбайливий господар, який мав золоті руки, завжди добрий та щирий односельчанин, який нікому не відмовляв у допомозі.

Він загинув тілом, але не загинула його душа. Щира молитва буде подякою за його жертву.

Низький уклін, честь, шана та безмежна вдячність Герою за захист рідної землі та волю народу! Щирі співчуття від усіх жителів громади рідним  та близьким полеглого Захисника.

Жодні слова не зменшать  біль батьківської втрати, не загоять у зранених серцях рідних болючу рану. Нехай світлі спогади про Воїна завжди будуть сильнішими за смерть…..

Вічна слава та шана Герою!