У громаді провели в останню путь Воїна, мешканця села Паволочка, Вовка Анатолія

Дата: 08.03.2024 17:38

8 березня у селі Паволочка попрощалися з односельцем Вовком Анатолієм Вікторович, який віддав своє життя за незалежність держави та волю українського народу.

Народився Анатолій в селі Нова Чортория, виховувався у багатодітній селянській родині. Закінчив місцеву середню школу. Згодом проходив строкову службу у Новоград-Волинському. Після повернення в рідне село, працював у сироварні місцевого молокозаводу.

Познайомився з дівчиною з сусіднього села Інною, закохалися, одружилися, народили та виховували двійко дітей: донечку та сина.

Працювали на підприємстві «Вівад 09», розбудовували обійсце, планували майбутнє.

Ворог своєю підступністю та жорстокістю зруйнував цілий Всесвіт.

Анатолій був готовий з перших днів обороняти Батьківщину. Повістку йому вручили рівно через рік після повномасштабного вторгнення. 28 лютого солдат Вовк стан на службу у військах оборони України. Виконував бойові завдання у складі підрозділу ППО 143 ОПБР.

Анатолій тримав небо над Україною, над усіма нами!!!

На превелике горе, 3 березня 2024 року у селі Довгалівка Ізюмського району Харківської області перестало битися серця вірного сина України – Анатолій Вікторович Вовк!

Непритомніє від болю мати, яка народила й виховала п’ятьох синів, четверо з яких стало на захист України, а один вже повернувся додому в домовині. Не може змиритися з трагедією згорьована дружина...

Ім’я Анатолія Вікторовича буде навічно записана  Пантеоні Слави наших Героїв, які поклали своє життя на алтар Перемоги!

Честь і світла пам’ять Герою! Співчуття рідним і близьким! Слава Україні!Фото без описуФото без опису