Річниця загибелі Героя-земляка Володимира Руденка

Дата: 04.07.2024 10:50

Володимир Миколайович Руденко народився 24 березня 1972 року. Навчався у Миропільській школі № 1.

У 1990 - 1992 рр.. проходив строкову службу у лавах армії. Згодом підписав контракт та служив у 95-й бригаді. Брав участь у миротворчій місії в Нагірному Карабасі. Ще з молодих років Володимир був вірний військовій службі, відчайдушно протистояв ворогові, сміливо рвався до бою і постійно підтримував бойовий дух побратимів.

У квітні 2022 року наш земляк добровільно пішов захищати Батьківщину до лав ЗСУ. Бойові завдання виконував у складі кулеметного взводу 95-ї ОДШБр. Був командиром відділення.

4 липня 2022 року, під час виконання бойових завдань, Захисник героїчно загинув у н.п. Мазанівка Донецької області.

Указом Президента України  № 218/2023 від 13 квітня «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку сержанта Руденка Володимира Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

На стіні Миропільського ліцею відкрито меморіальну дошку на знак вшанування пам’яті Героя, який навчався у закладі.

Назавжди в строю! Вічна Слава і Честь! Завжди пам’ятатимемо ціну мирного життя на рідній землі!