Паломники у дорозі через Миропіль до Бердичева

Дата: 19.07.2024 10:13

18 липня на території Миропільської громади проходило 32 Францисканське Паломництво “Шепетівка-Полонне-Бердичів” - урочистості Матері Божої Святого Скапулярія. Щороку до Бердичева у  липні прибувають десятки тисяч паломників з різних куточків України та світу, щоб разом молитися біля чудотворної Ікони Матері Божої Бердичівської.

Цього року паломництво в особливий спосіб мало покутний характер, що проявлялося в великій кількості молитов за Україну, роздумів про важке сьогодення українців та гірку війну, яка постукала в кожну оселю.

Незважаючи на труднощі, несподіванки та загрози, що чатували по дорозі, паломники впевнено і беззастережно крокують до Матінки Божої, несучи в серці намір, що об’єднував усіх в одну велику паломницьку сім’ю.Фото без опису